Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PsPlus na více konzolích


JardaC

Recommended Posts

  • Junior Moderators

Potrebuješ jeden účet kde je ps+ a druhej jakejkpliv. Na první ps4ce nastavíš účet s ps+ jako primární, snahneš hry, ale hraješ na jinem účtu. Na druhé ps4ce se prihlásíš na účet co má ps+ a hraješ na něm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na konzoli, kde je tvůj PS+ účet nastavený jako primární mohou Tvé hry pořízené pod tvým Ps+ účtem  v rámci dané konzole hrát všechny účty, které se na ní přihlásí, na druhé konzoli, kde tvůj PS+ účet není primární (ani nemůže být, lze to jen  na jedné konzoli a měnit to má také omezení) můžeš hrát Tvé hry pořízené pod tvým Ps+ účtem jen pokud jsi pod tímto účtem přihlášený

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak trochu pokrok. Vytvářel jsem jinýho user a to nechodilo. Vytvořil jsem komplet další účet DCERA , email-heslo-oveření emailu. Teď můžu hrát jako DCERA všechny online hry co mám na Blueray a ona hraje jako OTEC hry co mám koupený online. Ale ja DCERA nemůže hrát hry co mám koupený online pod účtem OTEC..

Tak se asi zadařilo, ale je to pakárna

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tedy nevím jak kdo,ale já na svém PRO mám jen svůj účet - u synátora SLIMa je jeho účet a můj,s tím že můj je nastavený jako primární , a synátor může hrát normálně online a hry z PS+.Nesmí se ovšem na obou najednou pustit můj účet...to pak opravdu nefunguje. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • SAIXX locked this téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu