Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Velikost her na disku


Sprite

Otázka

Ahojte. Mám prosím otázku ohledně místa, které mi zabírají hry po prvotním vložení do PS. Koupil jsem PS4 Pro a 3 hry. Po vložení disku s hrou se vždy začne stahovat rovnou i nějaká aktualizace. Ale i bez ní hned hra zabere průměrně 50GB na disku. Předtím jsem měl PS3, měl jsem asi 20 her a všechny dohromady si na disk nainstalovaly data o celkové velikosti asi 60GB. Nedělám něco špatně, nebo nemám na PS4 něco špatně nastaveno, že mi každá hra hned nahraje na disk cca 50GB dat? Momentálně tam jen ty 3 hry zabírají asi 140GB místa. Myslel jsem si, že hra se hraje primárně z bluray a na HDD si to nahraje jen nějaké malé informace pro zrychlení třeba nahrávání. Ale takto se mi to jeví, jako by se snad celý bluray prekopiroval strašně rychle na disk PS...

Moc děkuji za informaci nebo případnou radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Junior Moderators

Taky je to tak. Vše se překopíruje a po startu hry z BD si jenom hra zkontroluje zda má BD v mechanice a vše běží z HDD. NA PS3 jednak hry měli menší textury tedy i datově zabrali méně  a tuším i ty PS3 BD měli menší kapacitu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ale, naco riesis ulozene pozicie?....pisem ti to druhykrat,ked odinstalujes hru....ulozene pozicie tej hry ti zostanu,lebo su ulozene v inej zlozke a zaberaju minimum miesta. Ked si tu hru nainstalujes za nejaky cas, vsetky savy tam budes mat a o nic neprides. Samozrejme, si mozes spravit aj zalohu na usb,ked chces...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

@taurus nemáš tak úplně pravdu s tím, že velikost těch savů zabírá jen minimum místa. Některé hry zabírají se svými savy až 1GB což není zrovna málo a pokud máš takových her více tak samozřejmě to místo bude docházet rychleji :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak, ako sa ti minie miesto na disku,minie sa ti aj v cloude. Tam to tiez nemozes ukladat neobmedzene. Len som chcel poukazat na to,ze hra sa uklada zvlast a savy tiez. A ze ked hru aj odinstaluje, ulozene pozicie mu zostanu. A len tak pre info a porovnanie. Mam ulozene savy presne zo 78 hier.....a zabera mi to 5,58 GB na disku....takze,tam by som problem s miestom nevidel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu