Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Prechod z PS4 na PS4 PRO


Romix

Otázka

Zdravim pratele,

dneska jsem si skocil do obchodu a koupil PS4 PRO. Chci se jen zeptat, zda nekde neni nejaky navod jak vsechno ze starsi PS4 nakopcit do PS4 PRO? Hlavne save atd. No a samozrejme tu starsi masinku nejak deaktivovat, aby ta nova byla primarni, protoze jako sekundarni mam PS3...Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Moderators

Ahoj,

zkus kouknout přímo do manuálu SEM

Jinak ti musím vyseknout virtuální poklonu. To je po dlouhé době, co nevidím, že by někdo při přechodu na PS4 PRO řešil pixely, hučení, jak to bude vypadat na TV HD Ready a jak na Full HD, co ro udělá, když obsah bude 4K, jestli se to vyplatí, jak na tom bude vypadat ta která hra, co na to řeknou virtuální brýle a především - tví sousedé, ... prostě jdeš do obcohdu a koupíš si PS4 PRO. Já už jsem si myslel, že to už se dnes ani nevidí a ono jo. Bravo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Drak3go: Diky za ten manual, pomohl...:)

V podstate driv, nez bude PS5, tak bych chtel mit doma nejnovejsi model PS4... Planoval jsem uz delsi dobu, ale stale dostavalo prednost neco jineho. Ted jsem byl dost casto v praci a nemel na nic cas, tak jsem si rikal, ze si ve svuj den volna pujdu necim udelat radost. No a v elektru na me vykouklo PROcko, tak si rikam, proc ne... Svuj starsi model zas poslu nekomu dal, at dela zas radost jinde... Jinak ja moc pixely neresim... Mym mokrym snem zustava stale konzolove hrani se 60 fps...:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu