Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Dosah joycon a pro controlleru


xbpet

Otázka

Ahoj,

vážně zvažuji nákup switche. Koukal jsem na nějaká videa a připadlo mi, že joycony při větší vzdálenosti od konzole dost vypadávají.

Konzoli chci primárně používat doma v docku, připojenou k TV a hrát z gauče vzdáleného 4m. 

Jak to bude nebo nebude fungovat? A je nějaký rozdíl v efektivním dosahu joycon vs. pro controller?

Díky

Petr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Je to sice stare tema, ale pripojim se se svym poznatkem. Sam vaham, jestli nereklamovat.

Na vanoce jsem si nadelil novou revizi switche. Zkousel jsem dostah joyconu a jsem znacne rozladenej.

Kdyz sedim na primo pred konzoli 1.5m je vse cajk.

Jakmile sedim ze sikma cca pod 45° tak je to horsi...

cca 2.3m - levej joy OK, pravy se pravidelne odpojuje

cca 3m - levej stale OK, pravy se vesmes ani nepripoji

Podle me je to dost mala vzdalenost, ale vesmes lidi maji problem s levym...

 

Kazdopadne jsem poridil PRO a ten nema problem ani s vetsi vzdalenosti 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Je to sice stare tema ale:

v system settings se dají aktualizovat také joycony jestli to nečemu pomůže nevím, ale už jsem to udělal nespočetkrát. 
na to že vlastním switch od května 2017 (asi se jedná ještě o tu první várku konzolí na kterou se hodně nadávalo), tak jediný problém je "joycondrift" na pravém joyconu, který se mi projevil teprve nedávno (v USA si na tento vydupadli doživotní záruku, zajímalo by mě jestli to platí i u nás)  . 
Signál joyconu dosáhne klidně i nad 5 metrů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu