Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Obchodování s ÚČTY/SLOTY her (primární/sekundární)


nepster

Recommended Posts

Koupím GTA V z US store 60USD dle kurzu 1380 kč já za primární 800, sekundární 580 kč? Vzal bych si primárni, účet založím, hru koupím

Prodám primární účet obsahující FIFA 15, NHL 15, Tomb Raider - 1200 kč

Upraveno uživatelem Lazyman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1)Chtel bych WWE 2k15 nebo LBP 3 (US ucet) kdyz zaplatite jednu z techto her tak budete mit tu hru co zaplatite + tyto hry: BF4,NBA 2k14,Thief,Infamous second son,Lego marvel heroes,killzone,Fifa 14,awsomenauts,deadnation ,metro last light

(Nechal bych si primarni)

2)Nebo vymenim ucet s BF4,NBA 2k14,Thief,Infamous second son,Lego marvel heroes,killzone,Fifa 14,awsomenauts,deadnation ,metro last light za ucet s LBP 3 / WWE 2k15

3)Nebo muzem to koupit na novej ucet na "pul" (ja dam vic protoze chci primarni)

Jeste muzu nabidnout UFC ucet (Celej primarni a se♥♥♥♥♥rni) cenu nabidnete nebo nejak se dohodnem.

Upraveno uživatelem Panther
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Valis co kdyby jsme udelali takovy trik oni jdou mit vic primarnich konzoli na ucte. Pres takovy trik

Staci kdyz ja to koupim dam se tam jako primarni stahnu to zmenim heslo deactivuju to pres net (psko si to nemuze overit a tak si to mysli ze je stale primarni) a necham to stahnout tobe.

Plati?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Valis co kdyby jsme udelali takovy trik oni jdou mit vic primarnich konzoli na ucte. Pres takovy trik

Staci kdyz ja to koupim dam se tam jako primarni stahnu to zmenim heslo deactivuju to pres net (psko si to nemuze overit a tak si to mysli ze je stale primarni) a necham to stahnout tobe.

Plati?

aco když bude jeden z nás ten primární chtít prodat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,

dnes jsem si zakoupil PS4 a protoze jsou hry ku*va drahe, tak hledam moznost jak usetrit. Procetl jsem cely topic a je mi vetsina celkem jasna, ale pro jistotu se zeptam na muj pripad :) Jako prvni bych si rad koupil NHL 15. O trofeje mi absolutne nejde, ale rad bych si sem tam zahral nejaky online zapas. Na svuj master ucet mam koupene ps+. Pokud se tedy s nekym domluvim a koupime hru spolu, pujde mi hrat online, kdyz si necham pouze se♥♥♥♥♥arni slot? Pokud bych si nechal primarni, tak je jasne, ze se pak prepnu na svuj master, na kterem mam ps+ a online pujde, ale jak to bude fungovat s tim se♥♥♥♥♥arnim?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • SAIXX changed the title to Obchodování s ÚČTY/SLOTY her (primární/sekundární)
  • SAIXX pinned this téma

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu