Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Obchodování s ÚČTY/SLOTY her (primární/sekundární)


nepster

Recommended Posts

Primár už podle mě úplně ztrácí smysl, protože pokud se může přihlásit na offline sdílení i ten kdo ma sekundár, je to úplně o ničem. To jsem nevěděl. Majitel účtu je pořád většinou jeden, takže v tom problém není, ale tohle je naprd. A, že to nemůže ani on nijak ošéfovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak píše mirai, každý známe riziko a víme do čeho jdeme. Mě osobně se ale vždy podařilo každý problém rychle vyřešit a k účtu se dostat zpět.

Tady na CF to je ještě ok, ale problém většinou nastává ve chvíli, kdy se ten účet obchoduje i jinde (zmíněný gamebazar apod.). Já sám kupuju/prodávam roky jen tady na fóru. 
 

Primár na PS5 - mám takový pocit, že po nějaké z posledních aktualizací už nejde volně zapínat primár (offline sdílení) bez předchozího vypnutí na konzoli, kde byl do té doby zapnutý. Koupil jsem primár, ale nemohl aktivovat (psalo to, že jedna konzole už je jako primár) dokud se původní majitel neodhlásil. Možná někdo další potvrdí/vyvrátí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu