Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Obchodování s ÚČTY/SLOTY her (primární/sekundární)


nepster

Recommended Posts

Koupím slot na Zaklínače 3 v češtině nebo Batman Arkham Knight(nejlépe už s DLC). Nabízet můžete primární i sekundární, rozhodl bych se pak v poměru ceny. Nabídky do PM, díky

edit1: Zaklínač zakoupen

Upraveno uživatelem Mecone
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím o radu. Jak je to s tím asia účtem? Nevím jestli jsem správně převedl na czk cenu mad maxe - vyšlo mi 293czk. Převáděl jsem indickou rupii. Zdá se mi hodně málo za novou hru. :)

edit: tak nejspíš mám převádět Indonéskou rupii, že ano?

Upraveno uživatelem Tulen.mirek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím. Jsem tu nový, hledal jsem hledal ale nenašel - jak lze bezpečně prodat se.k.undární účet ? Ať přemýšlím jak přemýšlím pokud dám někomu přístup do PSN tak má přístup i do web rozhraní a může změnit heslo (to si ale mohu resetnout na svůj email) ale co když změní i email ? Dá se to nějak zabezpečit nebo je to pak už opravdu jen na "telefon do sony" - sice mi přijde do emailu informace že dotyčný změnil email ale to je mi k ničemu ?

SubAccount mi přijde že nic neřeší, tam danou hru nevidím na stažení...

Pokud to tu někdo odpovídal tak se omlouvám ale prošel jsem tu kdeco :-)

Díky

LeBig

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musíš prodávat / kupovat sloty od lidí kteří jsou zde na fóru oveření a mají XX pozitivních hodnocení, ale i tak může někomu "střelit v hlavě", to neovlivníš. Už jsem tady osobně prodal / nakoupil hodně slotů a nikdy nebyl problém, v tomhle je ta komunita super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Podle mě je jistota opravdu kupovat/prodávat účty jen tady na fóru. Lidi se tu víceméně znají (samozřejmě ti co se tu pohybují dlouhodobě) a pak je tu hodnocení. Co se týče mě tak zatím pokud jsem prodal/koupil tady tak bez problémů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • SAIXX changed the title to Obchodování s ÚČTY/SLOTY her (primární/sekundární)
  • SAIXX pinned this téma

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu