Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Obchodování s ÚČTY/SLOTY her (primární/sekundární)


nepster

Recommended Posts

Zdravím. Nějak mi přestal fungovat nastavený primár, ale heslo měněno nebylo. Jsem si jistě, že tam teď žádný primár nastavený nemám, ale když se ho z jednoho účtu snažím nastavit, tak mi to píše, že už na konzoli jeden mám. Přitom, když to udělám naopak, tak to jde v pohodě. Prostě jen ten jeden účet tak nejde nastavit.. Nevíte, čím by to mohlo být?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím. Nějak mi přestal fungovat nastavený primár, ale heslo měněno nebylo. Jsem si jistě, že tam teď žádný primár nastavený nemám, ale když se ho z jednoho účtu snažím nastavit, tak mi to píše, že už na konzoli jeden mám. Přitom, když to udělám naopak, tak to jde v pohodě. Prostě jen ten jeden účet tak nejde nastavit.. Nevíte, čím by to mohlo být?

To je pravdepodobne tim, ze je nastaveny jako primar na jine konzoli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem z toho vážně jelen, čtu si to už po páté, to nepsterovo úvodní vysvětlení, ale pořád nemůžu pochopit, jaký je rozdíl, mezi master - primar - se♥♥♥♥♥r účtem...

Ano, při prvním přihlášení na novou ps4 se mě zeptala, jestli chci nastavit svůj, již dlouho používaný, účet z ps3 jako master. Dal jsem samozřejmě ano. Tak a teď když si já pořídím hru, půjčím kamošovi heslo k svému účtu, on si ji stáhne na své konzoli a posléze spustí na svém účtu, tak pro tu hru to bude primární účet, nebo sekundární?

Jediné čemu já rozumím, tak je to, že master účet je alfa omega všeho. Tam prostě bude fungovat všechno co si na tom koupíš :D

Ale jaký rozdíl bude, když si tu hru bude chtít zahrát kamarád na tom svém účtu? Bude on moci získávat trofeje, ukládat hru, hrát neomezeně třeba online?

Prosím, někdo mi to vysvětlete v praxi, protože toto mi do hlavy absolutně neleze ... možná je to tím, že se to snažím pochopit v práci :wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Primár - hru na účtě jen stáhneš a hraješ na svém hlavním účtu tzn. že trophy atd. se načítají na tvůj účet

Secundár - hru na účtě stáhneš a musíš i na něm hrát. Nelze hrát na svém hlavním. Trophy atd. se tím pádem načítají na tento účet.

EDIT: jinak samozřejmě pokud ty dáš heslo ke svému účtu kámošovi tak on bude mít možnost pouze secundár účtu jelikož primár máš nastavený ty na svojí konzoli

Upraveno uživatelem SAIXX
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • SAIXX changed the title to Obchodování s ÚČTY/SLOTY her (primární/sekundární)
  • SAIXX pinned this téma

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu