Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Obchodování s ÚČTY/SLOTY her (primární/sekundární)


nepster

Recommended Posts

Samozrejme jsem nad tim premyslel, ale nekde jsem cetl, ze digitalni verze AC cestinu ma, jen se u toho nepsalo, jestli to byla verze z CZ nebo US Storu. S tou fifou jsem to psal dokonce ja, ale u ty je to zpusobeny tim, ze ceskou lokalizaci nema ani diskova verze fify, koupena tady v CR.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak prodam secundarni slot na fifu 14 z US úctu (jsem primarni majitel)ale jen lidem co maji dobré a výší hodnocení tady na fóru ne jinde, nebo tem se kterymi už sem obchodoval.

Cena 400kc původní je 1200

Tool omlouvam se ale mas špatný feedback

Omlouvam se za duble post jsem na telefonu neak se to seklo a bylo to tu 2x:ziped:

Upraveno uživatelem kovator
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak k memu hodnoceni, diky neschopnosti moderátorů a nezajmu toho, ze me dva uzivatele nepravem dali negativni hodniceni a diky nemuz me jeden dal negativ a pritom sam nema ani jedno a ja ho vubec neznam a vse lze snadno dolozit, rozhodl jsem se tady neobchodovat a obchoduji pouze na gamebazaru pod prezdivkou Lukasneo a na PSN LUKASNEOCZ, zde prikladam odkaz na moje "negativni" hodnoceni... Luky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • SAIXX changed the title to Obchodování s ÚČTY/SLOTY her (primární/sekundární)
  • SAIXX pinned this téma

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu