Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problém se spustěním


niasis

Otázka

Ahoj, 

potřebuji prosím pěkně poradit. Mám Nintendo Switch FW Atmosphere 6.2.0

Problém je jen u hry super mario odyssey. Děti patrně něco navolili/zmáčkli...Dříve hra šla, teď při spuštění nám hodí hlášku

----A software update is required. Update data will be downloaded now-------

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Junior Moderators

Ahoj,

Máš možnost stisknout "Cancel", když se hláška objeví? Pokud ne, hra žádá o aktualizaci FW na nejnovější (7.0.0). Doporučuji přeinstalovat hru přes Tinfoil a potvrdit "Ignorovat kontrolu FW" (viz téma s SX OS, psal jsem tam před pár měsíci návod).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

I když dám možnost "Cancel" Tak hra nejde spustit. Hru jsem několikrát přeinstaloval přes tinfoil a vždy dávám ignorovat FW. Hra ještě nedávno normálně běžela. Napadlo mě, vymazat všechny "pozůstatky"  této hry,  ale nevím,  kde všude jsou zalezlé soubory a znovu nainstalovat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

To je zvláštní, Tinfoil přesně tomuhle zamezuje. Není možné, že jsi přes něj nainstaloval update, u kterého jsi bypass nepotvrdil? Pokud ne, tak se jedná o jeden z následujících dvou problémů:

1) Měl jsi u hry nainstalovaný update, který jsi odinstaloval (a hra jej teď požaduje)

2) Byl jsi připojený online a Switch detekoval existenci nové verze FW.

Doporučuji se podívat do nastavení, jestli nejsi online, příp. jestli nemáš povolené stahování aktualizačních souborů systému. Co se smazání hry týče, vždycky stačí běžná odinstalace, není potřeba hledat někde hlouběji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu