Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Devil May Cry 5 Deluxe Steelbook Edition


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Junior Moderators

Tak dohrano na human. lidi, fakt to nehrajte na tu nejlehci. hra to neni tezka a stane se ztoho bohuzel jen mlaticka jednym tlacitkem ma par hodin. Pribeh je dost meh. Grafika supr, soundtrack taky ok. soubojovej system zacne excelovat pozdeji. finalni hodnoceni po dohrani na tezsi obtiznost. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je třeba rozlišovat mezi lidmi, co majů normální ruky, normální reflexy a normální život. No a pak sů mírajové, co mají místo ruk dualšoky, reflexy podobné mojí ex co přes celý barák vycítila jak otevírám flašku sliovice a jejichž pracovní život sa skládá především ve zvyšování rychlosti Jury točícího sa na sesli :D 

Každopádně pokut zítra pošta nezklame, snad budu mít bůčkovů edicu aj já. Demo se mi líbilo, tak veřím že bude aj hra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Tak dohrano zatim na 3 obtiznosti a dneska jsem zacal Dante must die. jo, ted je to jiz celkem tezke:) 

Hodnotim 85%. za absenci pribehu a za ten zbytecnou trofej S-rank vsech misi na vsechny obtiznosti strhavam procenta. Jinak supr mlaticka a navrat klasiky. V dubnu Blood palace😍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska dohráno a za mne 8/10.

 

Jako plus vidím povedený soubojový systém, každá postava by klidně utáhla celou hru. Hlavně za Danteho mne hraní hodně bavilo. Recitátor taky překvapil. Graficky i hratelnostně v pohodě.

V minusoch je u mně příběh jak z emanuelly ve vesmíru, final bossfajt oproti předešlým slabota, cenzura řití a fixlá kamera při bosfajtoch.

 

Za mne prostě dobrá rubačka ze staré školy, která ale kvalit králů žánru bajonetta 2 nebo god of war3 nedosahuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu