Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

GTA V On-line


Hafan

Recommended Posts

No říkejte si co chcete, ale když on-line hra padá na 20 fps, tak je nehratelná (třeba když se na blízko  snažíš trefit protihráče, kteréj, utíká, tak je krásně vidět jak se to trhá... každej kdo má doma aspoň průměrnej PC a je nebo byl zvykléjhrát třeba na 60 fps, by to v životě na 20 fps nehrál.. ( 30 fps bez propadu je málo, ale je to nejnižší přijatelná hranice).... když jsem hrával CSko na 100fps a pak mi to padalo na 60, tak sem to taky už nehrál, protože to byl strašnej nezvyk...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mě jenom nejde do hlavy, že se vůbec najde někdo, komu to nevadí 😂... jistěže hrát nebudu a ten shit prodám (děkuji za radu hňupe).. na 20 fps to možná vytáhne i můj 10 let Starej PC 😂😂...ps pro chytráky: nikdy sem konzoli neměl, takže jsem nevěděl do čeho jdu... nenapadlo mě že se ty hry můžou sekat :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gta online opravdu trpi dropem FPS jak na xbox one tak i na ps4 (odzkouseno) ale bohuzel s tim nic neudelas. Jestli si chces zahrat neco od rockstaru kde nepada fps v onlinu tak si zahrej Red Dead Redemption 2. Gta vyslo puvodne na ps3/x360 a pri portu na ps4/xone se nejspis nejak zapomnelo upravit online takze tak. Jestli ti jde jen o GTA Online tak prodej konzoli doskladej si nejakou sestavu (pomalu kazda low-cost sestava uz rozjede gta stabilne) a hrej na PC kde mas plno modu a plno uprav. 😉  

 

A nenadavej medvidkovi do hnupu je to od tebe ošklive 😉 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro hlupáka každý hloupý :D

Ale vážněji, otázka - klesá framerate - jsem jedinej kdo si to myslí? A na odpověď od @gho5t napíšeš elaborát o melejonech fps na 20 let staré hře, co se dá v pohodě hrát i na mobilech. Proto má rada. Koupil sis prvně konzoli? Ok. Zjistils že nedosahuje melejonu fps? Ok. Vadí ti to? Ok. Prodej konzoli a kup si aspoň trochu průměrný pc a místo hraní počítej fpska :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Až vyrosteš a přestaneš editovat jak malý harant, pochopíš, že názor ohledně frameratu ti tu každý napsal stejný. Takže se s tím buď smiř anebo se vrať na pc a místo hraní her sleduj počítadlo fps. Zaleží ale na tom, jestli ti maminka dovolí konzoli prodat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu