Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PS4 Pro Vypne a hned zapne


Jiriii

Otázka

Zdravím, mam otázku ohledně ps4 pro. Koupil jsem starší má asi rok a pul zapojil jsem ji na svou tv Qled Samsung 4K.

když zapnu ps4 najede normálně  zapnu nějakou hru a když už načte ke hraní a začnu hrát  z ničeho nic se odpojí od tv a zase po 2 sekundách připojí

( režím hraní odpojen------>režím hraní připojen ) . A potom už to neudělá jen vždy na začátku .

Nemá stím někdo zkušenost nebo nestalo se to Někomu? Předem děkuji za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

Mě to dělá při spouštění do menu hry, takže proběhne úvodní loho BLIK, načítací obrazovka BLIK a pak v menu hry to už neudělá. Je to čistě chyba sony, ale jak píše krtek, sony to raději svede na výrobce televizí. Přitom se jedná o rozdíly v rozlišení či režimu u her při přechodu do menu, nic co by nevyřešila aktualizace firmwaru konzole (u MS to tuhle kravinu nedělá)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Presne tak zacnu hrat hru treba zavodni a v zatacce dup vypne obrazovku a hned po 1-2 sekundy zapne tv se zase prepne do rezimu hry a jsem ve stromu pak uz to cely vecer neudela. Prave jsem chtel jed koupil nejaky kabel jiny na 4k v okey maji. Zajimave ze jak jsem mel ps4 slim to nedelalo a ted jak mam ps4 pro tak to dela a nevim jestli k vuli toho zarizeni reklamovat. Pak me napadlo vymenit v tv do slotu 2 nebo v nastaveni rezim hry zmenit kdyz tam je na automaticky tam to zapnout trvale ale tim to asi nebude. Jeste zkusim v menu ps4 pro odkrizkovat plny vykon ps treba No opravdu nevim kde zacit

Screenshot_20191007-154251_Samsung Internet.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

já mám PS4 PRO....a ten kabel je akorát předražená sračka, tak jako vše v OKAY......tohle není regulerní elektro, ale OUTLET...tady koupíš buď šmejdy nebo starý věci co už Alza, CZC, Datard nebo Euronics nechcou prodávat, protože jsou starý...teď mi řekni čím se ten tvůj OKAY kabel liší od mého vyjma ceny....jsem zvědavý co mi řekneš

https://www.tsbohemia.cz/hdmi-2-0-high-speed-ethernet-kabel-zlacene-konektory-2m-rozliseni-4k-2k-60hz-18gb-s_d260955.html?fulltextword=hdmi 2,0

já to kdysi študoval právě, abych nekupoval kabel k prdu a abych zbytečně furt nemusel rozdělávat půl obyváku kvůli výměně jednoho drátu...mám všechno ve zdi a docela velkou tv na stěně...strávil jsem tím docela dlouhou dobu...dokonce jsem sledoval na YT i video, kde byl rozhovor s nějakým týpkem co dává certifikace těm kabelům...říkal, že mezi němi není žádný rozdíl...je to jen marketingový tah...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Paradni koupim ten co jsi mi poslal dekuji 🙂 neboj taky nesnasim ty zmrdy z okey. A ten kabel co jsem poslal neni jen tam prave ze je i na netu ale rad si necham poradit objednam tady ten taky musim rozdelat pul obyvaku 😄 to mas pravdu. Ale to porad neresi nas problem 😕 chci ted zkusit ho prepojit na jinout tv sice nema 4k ale je 3D jestli tam se to stane to same . Uz je zajimave ze to teda dela jen ps4 pro jelikos slim to nedelal . Nejak se k tomu dokopeme a jsem rad ze jsem nasel nekoho komu to dela taky a nemusim reklamovat jelikos mi za 2 mesice konci zaruka tak mam strach. Jinak jestli mas Fb muzeme komunikovat tam je to rychlejsi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Já jedu na loňské 55NU8002 probliknutí jen při spuštění do menu hry, jak jsem popisoval - uvodní obrazovka s logem hry BLIK (spuštění herního režimu), uvodní cinematics BLIK a následně menu hry - toto blikání je způsobeno pouze přechodem do jiného rozlišení. Pokud to problikává přímo ve hře, tak je něco špatně. Tyhle věci se strašně špatně řeší, jak bylo několikrát zmíněno, Sony to svádí na výrobce televizí. Pokud to budeš reklamovat tak ti maximálně přehrají systém nebo hodí konzoli do továrka. Ze zkušenosti, nemají čas na konzoli hrát a hledat problém, prostě to max jednou zapnou a pokud to normálně poběží tak to vrátí s tím, že je reklamačka neoprávněná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

včera jsem zkoušel fifu 20 a u téhle hry to taky udělalo hned na začátku úvodní logo hry probliklo a byl klid. Tim pádem by tohle mohlo dělat jen u nějakých her ještě budu zkoušet . jinak režim hry se mi zapne ihned co se zapne PS4. Zkusil jsem v nastavení přepnout ten režim hry na zapnuto jelikož tam bylo automaticky tak uvidíme co to udělá. A ještě jsem od škrknul poličko v nastavení ps4 na plný výkon nebo tak něco bylo u toho popsané že pro starší hry než bylo vydáno ps4 pro změní rozlišení a pojede na maximum . No uvidíme 🙂  

Krtek6------> už mam objednaný kabel hdmi co jsi poslal Dííík Jen jsem se nemohl rozhodnout jestli 2m nebo 1m nevím jestli u tady toho je taky to tak čím delší tím horší či pomalejší přenos

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu