Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

GamePass


Martinius75

Otázka

Jsem nový uživatel GamePassu a nikde jsem nenašel odpověď na mé otázky,ale kdo už to máte dlouho budete vědět.

Jak dlouho je hra v nabídce gamepassu? Pokud hru vyřadí, může se někdy zase do GamePassu po čase vrátit?

Já jen abych věděl zda se zaměřit jen na jednu nebo dvě hry,abych stihl třeba dohrát,než mít rozehraných 20 her a nedohrát nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Junior Moderators

Hra je minimálně měsíc v GP, ale většinou se na netu doctes co chtějí a kdy stáhnout z GP, takze stihneš asi i dohrát hru.

A jestli ji někdy vrátí zpět, no nevím, asi ne, možná jo.

Já měl párkrát GP ale raději co mě bavilo jsem si koupil včetně DLC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

hrat víc her naráz je kontraproduktivní a dopadne to jako za dob warezu na PC: 30 her nainstalovano a nehraje clovek nic. koukni co Te zaujme a serad to dle data pridani do gamepassu a jsi v klidnu. Prumerna doba hrani modernich her je cca 15 hodin a to jde za mesic v klidu dat několikrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

díky,no myslel jsem že tam vydrží i déle jak měsíc. Já teprve testuju ty hry který mě nadchnou,tak proto těch 20,zkouším co je jak hratelné a jelikož nejsem dobrej v angličtině,tak jich dost vzdám,když je tam moc tabulek,tak nevím o co jde. Že oznamují hry co končí,na to už jsem narazil,to jo. No tak si radši vyberu jednu dvě tři pro mne nejlepší,mám jen 1TB, tak se mi tam toho moc nevejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

prumer kolem 3 mesicu, nektere hry i rok. vetsinou tam mesic dopredu oznami co pude z kola ven. takze v klidku vsecko otestuj a uvidis. gamepass je dobra sluzba, za malo penez hodne muziky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak jsem otestoval docela dost her,bohužel je hodně her co potřebují znalost angličtiny a spousta her je samá tabulka,to se chvilku hraje, chvilku brouzdá tabulkou ,mám radši hry kde se prostě hraje,takže to nakonec vyhrála hra Sniper Elite 4. Po dohrání Easy už dohrávám Normál a dobrý je i to,že při druhém hraní se dá na to jít jinudy a někdy ani nepoznávám,že hraju to samé. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu