Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

hra krabicová verze


Petra

Otázka

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

ano, disc tam je, ale v xboxu nemám mechaniku, tak nemůžu disk vložit do xboxu. Normálně nahrávám hru přes kod, ale to asi musím mít verzi digitální. To si potom stahnu kod a nepotřebuju CD. Tak jsem to udelala jako vždy stahla kod, ale hra se neobjevila. Normálně se objeví. V sekci store je to záložka redeem code. Tam to obyčejně zadám. Ale krabicovou verzi mám poprve, netušila jsem, že se musí nahrát hra přes cd. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

u hry s cd/BD je ve forme kodu vetsinou jen bonus do hry, nejspis penize a nejake veci do online verze gta 5, bohuzel tato verze je knicemu pro konzoli bez mechaniky. prodat a koupit na store nebo pres internet klic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Petro, krabickove verze her se neprodavaji ve formatu „je tam CD a zaroven kod, kterym si tu hru stahnu“, to bys pak mela defacto 2 hry.

Když mas bezmechanikovou verzi Xboxu, tak hry musíš kupovat z MS Store.

 

Pro tebe asi bude vyhodnejsi si udelat tu fintu na Ultimate Game Pass, kdy jej levne (za 26kc) získáš upgradem z Xbox Goldu. V tom passu mas obrovske množství her.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

Teď je třeba výprodej na MS Storu do 3.1.2021

https://www.xbox.com/cs-CZ/promotions/sales/countdown-sale 

A jinak je od každého úterý akce na různé hry a platí do dalšího úterka.

Já takhle nakupuju dost často hry, ale jinak doporučuji to co psal @jirik, koupit Gold na rok až 3 roky, vice nejde a pak koupit za 26Kč v akci Game pass Ultimáte a tím se změní Gold na Game pass Ultimate na celou dobu co byl Gold, takže až na ty 3 roky

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu