Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Ps2 do moderni Tv


Recommended Posts

Ano mame kabel s 5 cinch kabelem a k tomu konvektor do Tv do Av vystupu (jack s malym jackem) a to jde jenom zvuk a ne obraz, tak jsem ted jeste koupila 3 cinch kabel do ps2 plus konvektor s jednim jackem kterej zkusim nekam bodnout .. no nevim .. nejak se na to nase telka netvari .. jeste jsem cetla ze se tam musi nastavit RGB na tom ps2 nebo co .. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Dává smysl, že v takovém případě jde jen zvuk a ne obraz, protože ty AV vstupy (malý jack) jsou na televizi kvůli kompozitnímu zapojení (3 cinche - 2x audio, 1x video). Televize nemá klasický komponent (5 cinchů)?

Každopádně ten 3 cinch kabel by mohl fungovat, pokud se zapojí do toho "malého jacku".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
V 18. 1. 2021 at 20:50, Pouradeline napsal:

Ano mame kabel s 5 cinch kabelem a k tomu konvektor do Tv do Av vystupu (jack s malym jackem) a to jde jenom zvuk a ne obraz, tak jsem ted jeste koupila 3 cinch kabel do ps2 plus konvektor s jednim jackem kterej zkusim nekam bodnout .. no nevim .. nejak se na to nase telka netvari .. jeste jsem cetla ze se tam musi nastavit RGB na tom ps2 nebo co .. 

Pokud je to ještě aktuální, stačí napsat do googlu " kabel na PS2" a vyskočí nabídky na PS2 / PS3 YUV Komponentní kabel (Playstation 2/3). Existuje i kabel se scartem, který pasuje do jmenované TV. Mám také tuto TV i PS2.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu