Jump to content

Recommended Posts

Posted

Už sem celkem bezradnej tak zkusím ještě vás chytré hlavy.

V pátek jsem zakoupil na xbox Diablo 2 přes MS store, jenže jako klasická microsoftina ten store blbnul a po zaplacení mi naběhla hláška "ups něco se nepovedlo" takže sem dal znovu koupit a po jakémsi lagu najednou pod účtem 2x fakturu s stržených 2x 999 Kč. Okamžite sem psal na podporu a kromě toho, že prý mám zkusit jiného internetového providera, prohlížeč a podobně tak mi nikdo nepomohl. Na chat podpoře jejich experti nemohou provádět storno, byl sem xkrát přepojen na dalšího experta, adpokáta a podobně a výsledek stejný...Všechny to strašně mrzí, ale nedokáží mi pomoct, mám psát na customer service, kde se mi zdá že komunikuje pouze robot, protože i po zaslání dlouhosáhlého emailu, ofocených faktur dokazující, že se jedná o duplicitní objednávku mi vždy žádost do 5 minut zámítnou. Takže nikde tam můj problém nečte.

Neví někdo co dělat a jak získat své peníze zpět? Microsoft je taková banda ko kotů, že už předem vím, že u nich nepochodím.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy