Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS4 Slim / Pro - podpora her


dvbman

Recommended Posts

Ahoj,

asi mě tu moc nebudete mít rádi, ale jsem trochu zklamán, když mi bazarový PS4 Slim (5.05) po ročním velmi citlivém používání odešel a vypadá to, že na dobro. (o tom, že jsem upřímně některé zasvěcené PS4 uživatele prosil o rady - a nic - raději pomlčím...)

 

Teď by mě opravdu velmi "sběratelsky" zajímalo, jestli má v dnešní době cenu ještě shánět PS4 Slim nebo spíše Pro nebo čekat na PS5.... nebo s tím raději zavčasu skončit a zůstat u jiné značky 😄 ???

K odpovědi na tuto otázku bych ještě potřeboval vědět od zkušených PSkářů následující, prosím:

- jak dlouho ještě budou vycházet hry na PS4 a PS4 Pro ? (zatím vycházejí celkem pěkně)

- je PS4 Pro odolnější na poruchy oproti Slim ?

- někde jsem zaslechl, že se přes PS4 těží. Dá se nějak rozeznat na bazarovým kousku, že není "přetížený" těžbou ?

- když dám do PS5 orig. bazarové kolečko s hrou na PS4, spustí se to hned i bez NETu nebo musím být online a hra se stáhne ve správné verzi, tak jak na novějších Xboxech ?

 

Dopředu díky za bližší info, jestli píšu nesmysly, tak se omlouvám, ale PS grafika  a hratelnost mě fakt chytla a brzký konec konzole stejně jako rychlost některých specializovaných servisů na Sony je pro mne opravdu veeeeeeeeelkýýýýýýým zklamáním 😞

p.s. kdyby někdo čekal na PS5 a měl ideálně PRO (7.55 a níž, ale klidně i normál) prosím info do SZ - pokud se domluvíme, rád počkám... 😄

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Nečetl jsem plne Okajose naděnou, jenom heureka a Falloutek🙃

Bez netu žádna ps4 hra nepojede na ps5 líp, neboť ps5 aktualizace je z intetnetu stejne jako pripadne ps5 verze zdarma. 

Težit na ps4 nevím zda jde a určitě to tady u nás nikdo nedělá. Toho bych se nebál.

Ofiko u nas muzes koupit pouze novou slimku za 8k coz je jiz celkem zbytecnost. Dneska bych jiz koupil ps5, respektive se alespon pojistil s predobjednavkou někdy na červen a do té doby než si hrát na piráty (ne dredaře, jinej typ) zkusit například PS Now na PC. za měsíční platbu cca 90 kč máš přístup k cca 700 hram napříč ekosystemem playstationu. 
 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@mirai_trunks

Nešlo mě o to, aby šla hra líp, ale aby se vůbec rozjela - prostě když si vezmu PS5 na chalupu do lesa, abych mohl hrát kolečka z PS4 bez netu.

Jinak PS Now by byl super, kdyby šel v CZ.  A přes VPN už je to zase někde jinde.  I tak mám zprávy, že to jede jak kdy / nic moc, ale díky za info - vůbec jsem o tom nevěděl a chvilku jsem měl zase dobrou náladu 😄

@okajos

Jsou, ale nepíšou 😄. Díky moc za tvé příspěvky, mě to pomohlo.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

děkuji za povzbuzení....snažil jsem se to napsat jak nejlépe jsem mohl z mého pohledu a vědomostí-samozřejmě nejsem ajťák jen běžný uživatel.....ale jak se tu zmíním o Falloutovi 76-kterého hraji víc jak rok-a uvedl jsem ho jako příklad online hry..... tak se někteří mohou pokakat...že...?🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu