Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Páčka na joysticku xbox one nefunguje správne


Martina333x

Otázka

Zdravím ✌🏻 Mám problém s joystickom na xbox one... Pravá páka nefunguje správne. Pri hrách sa mi neustále mení pohľad (smer nahor) už po 3 sekundách čo páku nechám bez pohybu. Taktiež sa neviem normálne posúvať po domovskom panely. Trvá dlho kým sa trafím na ikonu, ktorú chcem zakliknúť a pri pohybe mi ani nepomáhaju šipky. Mate prosím nejakú radu? 🙏🏻🙏🏻

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

zdravím říká se tomu driftování a dělá to třeba i na ps5...mi to udělalo 3 měsíce po koupi druhého ovladače protože dost hraji a nesnáším hlášky že mám slabou baterii a musím dobíjet a tak jsem si koupil ještě jeden..-jenže ten nový-po 3 měsících- měl závadu kdy se mi postavička sama točila kolem osy nebo zaměřovací kříž při střelbě se sám posunoval-jelikož jsem to měl v záruce tak jsem to u Alzy reklamoval a  opravna mi poslala nový kus a zatím nemám problém-ten druhý starší je zatím v pořádku-- tady je o tom více-takže-pokud je to v záruce reklamovat.....jinak na netu je o tom hodně třeba tady- https://zivotdivny.com/jak-opravit-drift-ovladace-xbox-one/  ....pokud na to nestačíte nebo nemáte někoho kdo by to zvládl... se musíte rozhodnout co dál..... koupě nového či poslat do opravny ?...  pěkný den

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu