Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

HENlo - Jednoduchý jailbreak pro nejnovější FW


Recommended Posts

  • Junior Moderators

Pokud máte ještě PS Vitu, jistě Vás potěší, že dny poněkud zdlouhavé instalace CFW/HENkaku jsou již dávno pryč - od jejich tvůrců totiž přichází exploit HENlo. V tomto návodu tedy najdete vše potřebné, abyste na Vaší originální Vitě měli permanentní upravený FW a zvládne to opravdu každý

A to nejlepší? Není potřeba nic speciálního: Vše uděláte velmi rychle přímo na Vitě a na nejnovějším oficiálním FW. Jedinou podmínkou je přístup k internetu 🙂

 

Co budu potřebovat:

  • PS Vitu s nejnovějším firmwarem (3.74)
    • Pozn.: Pokud máte starší verzi FW, updatujte na nejnovější běžnou cestou.
    • Pozn.: Na typu konzole (FAT/OLED či Slim) nezáleží, není potřeba ani originální paměťová karta.
  • Wi-Fi připojení k internetu 🙂

 

Jak na to?

1) Připojte se (na Vitě) na Wi-Fi a otevřete v ní aplikaci webový prohlížeč

2) V prohlížeči jděte na adresu http://jailbreak.psp2.dev/. Vyskočí vám okno - klikněte na Unlock.

3) Nyní byste se měli nacházet v novém okně, které vypadá přibližně takto:

image.thumb.png.6bd68de30b87f2cc49a88978d7ca1730.png

4) Nejprve zde zvolte Install henkaku, vše potvrďte a vyčkejte.

5) Ještě neodcházejte a zvolte Install VitaDeploy, vše potvrďte a vyčkejte.

6) Po úspěšné instalaci z okna odejděte tlačítkem Exit a běžte (v systému Vity) do Settings > HENkaku Settings > zaškrtněte Enable Unsafe Homebrew

7) Otevřete aplikaci VitaDeploy, zvolte Install a different OS a poté Quick 3.65 Install. Vše potvrďte.

 

...a je hotovo! Nyní máte na Vitě permanentní upravený firmware ve verzi 3.65. Rychlovka, že? 🙂 Nemusíte se obávat, že není nejnovější - o žádné funkcionality nepřicházíte  🙂 A pokud se ve Vitě chcete hrabat dál, můžete pokračovat některým z dalších návazných návodů, například:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • spenat pinned this téma

Ahoj,

pred nejakym rokem jsem si sehnal vitu, u ktere jsem udelal hack... Ted jsem si rikal, ze bych ho "oprasil" na novejsi verzi, ale nevim, jak na to, resp. jestli je to nutne...

Vita mi s upravenym FW nabiha automaticky (viz logo na uvodni strance). Ale priznam se, ze jsem ted trosku zmateny - podle system info mam henkaku... ale podle webu je henkaku "docasny" a musi se co kazde pusteni aktivovat. A trvaly je ENZO.

Kadopadne:

1) h-encore na plose nemam

2) Vitashell mam 2.02 (coz je asi posledni)

3) Adrenaline mam 6.61 v7 (coz je taky posledni...)

Jen presne nevim, jaky typ hacku vlastne mam a jestli je dobre ho nejak predelavat - delal jsem jeste po staru s nutnosti mit PSN ucet.

Taky ve vide nemam nejaky ten plugin Vitadeploy, ktery mi umoznuje sam od sebe stahovat vlastni pluginy (ala vitashell apod) - nevim, jestli potrebuju.

 

Oprasil jsem vitu ted, kdyz jsem nainstaloval Retroarch kvuli arkadovkam, ale moc nadseny z nej nejsem. Startuje asi 10s, a kdyz jsem dal scanovat adresar s ROM pro CPS1, kde mam svych 5 nej, tak ho scanoval asi 10 minut... a stejne nic nenasel. Adresar s Master System je OK (ikdyz dlouhy scan taky).

 

Takze na emulatory poustim Adrenaline a v nem poustim emulatory udelane pro PSP. A ty slapou jak vino.

V priloze posilam fotky vity / systemu, prosim o kazdou radu.

 

Diky

20240407_092616.jpg

20240407_092714.jpg

20240407_092750.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • Junior Moderators

Ahoj, téměř určitě nemusíš nic dělat, máš vše, jak by to mělo být - abych to trochu upřesnil:

- HENkaku je název exploitu, tedy to, co zajišťuje hacklý systém

- HENkaku Enso je název patchu (pro který je třeba mít nejprve HENkaku + FW 3.65), který zajišťuje permanentní exploit.

 

Pokud máš s Vitou problémy, vždy můžeš udělat reset do továrního nastavení a hack nainstalovat znovu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu