Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

Dotaz k registraci do GT Academy - do registrace mám uvést PSN identifikační číslo. Co to vlastně je? A jak ho zjistím? (Není to náhodou můj nick pod kterým vystupuju v online závodech?)

Předem děkuju za odpověd?

A ještě jeden dotaz jakou velikost zhruba má soubor s nejlepším časem co se má poslat při registraci? Moje Gran turismo 5 Replay má 261 KB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Dotaz k registraci do GT Academy - do registrace mám uvést PSN identifikační číslo. Co to vlastně je? A jak ho zjistím? (Není to náhodou můj nick pod kterým vystupuju v online závodech?)

Předem děkuju za odpověd?

A ještě jeden dotaz jakou velikost zhruba má soubor s nejlepším časem co se má poslat při registraci? Moje Gran turismo 5 Replay má 261 KB.

já sem zabalil do raru celou tu složku s replayem a poslal to, jj psn nick je přesně to co si myslíš, že to je,... čili tvá přezdívka v závodech :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • Moderators

Tohle bylo asi to jediný co mi na GT vadilo, nehorázný peníze za DLC balíčky... Kdyby udělali jeden větší po delší době s nějakou slevou tak jo, ale oni dělají po delší době a za těžký peníze :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Njn mohla být Forza i GT na Xbox i PS3, aspoň by se lidi nehádali.A bylo by, že proti sobě může hrát Xbox s PS3. Co je lepší na Forze? (Sorry ale Xboxu se nevěnuju)

lepší výběr aut, a každý měsíc DLC s 10 novými auty, jinak obeje má klady/zápory

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano ty zvuky v GT mě serou.Klidně bych ten cash dal kdyby vydali DLC s reálnými zvuky aut :D..Ale měli by to dát v Patchi správně...A na GT mě taky sere některé interiéry- převzaté z PSP.

ty interyéry jsou až od verze 2.0, ale jsem rád za ně, leší než když tam nebyli. Jinak v psp verzi jsou lepší, vydíš i kapotu, blatníky atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Nooo DLC... ehm... to by asi bylo hlavně u Polyphony pekelně drahý a stejně si myslím, že by to ani za o nestálo. :wohow: Bohužel, snad bude novej díl lepší

Ano ty zvuky v GT mě serou.Klidně bych ten cash dal kdyby vydali DLC s reálnými zvuky aut :D..Ale měli by to dát v Patchi správně...A na GT mě taky sere některé interiéry- převzaté z PSP.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Áno a další věc co bych chtěl podotknout. Sice vím, že už dneska malůvky, křidýlka atd. jsou už trošku passé, ale to mě taky celkem baví upravovat auta a dávat jim určitý vzhled. Doufejme, že v GT6 to spraví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu