Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

:-x:-x Licence ia...10 zkouška...Grand Walley...Galardo...2 kola... Pane bože jak???????

Ať jedu sebelíp,dojedu maximálně devátej.:cry: Volant jsem málem utrh,pedály prošláp,přišel o pár miliard nervovejch buněk a furt nic nic nic.... Nechápu jak někteří z vás můžou bejt tak daleko.Jsem sice řidič z povolání,ale tohle mi těžce připomíná situaci na našich silnicích za poslední dva dny....jedna chyba a už jdeš ven.Začíná to pro mě bejt na kýbl kafe,pár krabiček cigaret,prášky na uklidnění a delší dovolenou než dojedu JEN licence.Ach jo,hlavně se někde nezaseknout...no a je to tu.:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj nemohli by jste prosim vas nekdo sem dát jak se dá do gt5 z gt na psp ta garáž z psp pripojim to kabelem k sixasisu delam to podle navodu v manualu ale furt nic moc bych Vás prosil o obrazky nebo o video jak na to diiky vsem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Licence ia...10 zkouška...Grand Walley...Galardo...2 kola... Pane bože jak???????

Tenhle test jsem taky dělal asi 10x a to jsem taky řídič z povolání :D (po nemoci už tedy bývalej :( ) Až pak mě napadlo vypnout kontrolu trakce.Měl jsem pak rychlejší výjezdy ze zatáček, apak to šlo jak po másle.V zatáčkách se do nich mírně opřít a jeto.Ta kontrola trakce přibržduje a oni jsou pak rychlejší.Hlavně se rychle zbav tý Zondy ta tam dělá pěkný kraviny :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hru ještě nemám, ale mám tušáka, že na Vánoce asi dostanu od přítelkyně. Tak bych se chtěl zeptat, jak je na tom fyzika aut? Mohl by to někdo srovnat s GT5P? Accademy demo jsem sice nehrál, ale viděl jsem pár videí a zdálo se mi to lepší než Prologue (ale bez toho aniž bych to hrál težko soudit). Jak to tedy je? Pořád auta jakoby kloužou do stran?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já hraju teprve jeden den a musím říct, že je to opravdu něco :-) Jsem maximálně spokojený.. Fyzika aut je mnohem lepší než u GT5P, v podstaě v každém ohledu. Auta mnohem víc sedí i na "sport hard" gumách a opravdu je cítit větší kontrola nad vozem i s vypnutýma asistentama (samozřejmě s volantem). Licece mám zatím B. Jsem zvědavý na ty obtížnější.. Hrál jsem i ten Top Gear Challenge a v pohodě na podruhé na zlato ;-) a trať se mi otevřela v practice..

Taky přidám svoji galerii: http://gta-sap.rajce.idnes.cz/Gran_Turismo_5/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pbl.prochy: tenhle test sem sice jeste nedelal ale obecne ti poradim urcite vypnout TCS a to hlavne s volantem. Dalsi vec bude radit si manualne..u tech silnejsich aut (jako treba to Gallardo) je nekdy dobry vubec neradit dvojku ale nechavat tam trojku. Zaprve to v pohode utahnou a za druhe v nizsich otackach se tak lehce nedostanes do smyku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja tu trat top grar jezdil vcera asi 2 hodky a porad to nemuzu udelat :D nejlip na 4 miste :D asi su lama nebo uz nevim :D

Mě to těžké nepřišlo, ale hrál jsem na volantu. Na ovladači to bude určitě obtížnější..

Podívej se např. tady: http://www.youtube.com/user/KnightmarePSN#p/u/22/_o8QFfeBM7w

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GTA-SAP ... volant sem zapnul parkrat,spis hraju na analogu.u tohohle gt je volant jen pro pocit ze hrajes na nem.na analogu se to hraje taky dost dobre.podle me je to nejjednodusi GT ze vsech :D furt cekam na nejaky tezky zavod a nic a to mam do professional odjeto vse na zlato a expert uz jen dva zavody.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem celý Prolog jezdil taky jenom s ovladačem a pak jsem si koupil volant a byl to mnohem lepší zážitek. Nehledě na to, že se s ním mnohem líp jezdí zatáčky (aspoň mě :))

Ohledně obtížnosti nevím.. Hraju Biginer a je to fakt lehké.. Ale online to vynahradí až až. Jako v GT5P budu rád, když občas dojedu aspoň druhý :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu