Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

KapaCz Ano, okolí nebyla věnovaná skoro žádná pozornost, protože když někde frčíš 250km/h, tak opravdu nestíháš sledovat kdejakej strom... já s tím problém nemám, až na některý výjimky jako např. Deep Forest, která je snad jen převedená z PS2. Ale za jízdy z kokpitu u premium aut v tratích, kterým dali trošku pozornosti,s e nemůže nic rovnat, je to prostě paráda... i tak bude dost patchů atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

KapaCz Ano, okolí nebyla věnovaná skoro žádná pozornost, protože když někde frčíš 250km/h, tak opravdu nestíháš sledovat kdejakej strom... já s tím problém nemám, až na některý výjimky jako např. Deep Forest, která je snad jen převedená z PS2. Ale za jízdy z kokpitu u premium aut v tratích, kterým dali trošku pozornosti,s e nemůže nic rovnat, je to prostě paráda... i tak bude dost patchů atd.

Ano, ten deep forest je opravdu strašnej, vrcholem všeho je ten tunel. A při tom to je jedna z nejoblíbenějších tratí.. :roll: Né moc daleko od ní je jedna velmi populární italská trať.. Nevím, každopádně jsem si jistej, že za tím nestojí výkon konzole, nebo limitace hry. Ale lidský faktor. Snad se dočkáme někdy v budoucím balíčku opravené verze.. Jinak ty standarty mě teda ani moc nevadí. Naopak je super, že je člověk může sbírat a jízda s nimi je prakticky stejná jako s Premium, člověk prostě musí nahodit kameru ze střechy a tím rozdíl mezi Standardem a Premium končí. Na fotky samozřejmě od standardních modelů ruce pryč.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čau pařmeni, před měsícem jsem si pořídil PStrojku právě díky Gran Turismu 5. A vůbec toho nelituju!!! Super hra, teď vzpomínám jak jsem kdysi hrál na PS One GT a GT2, byly to v tý době neskutečný hry a GT5 mě vůbec nesklamalo. Je sice pravda že grafika občas pokulhává, ale co taky chtít na tak starém HW (skuste si představit stejně staré PCčko, co si na něm zahrajete?). Za mě má hra 9,5/10 a věřím tomu, že se hra bude ještě vyvíjet a postupně ji s updaty dovedou k dokonalosti :-). Doufám že se potkáme online a k tomu mám jeden dotaz - dají se přímo ve hře přidávat přátelé?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čau pařmeni, před měsícem jsem si pořídil PStrojku právě díky Gran Turismu 5. A vůbec toho nelituju!!! Super hra, teď vzpomínám jak jsem kdysi hrál na PS One GT a GT2, byly to v tý době neskutečný hry a GT5 mě vůbec nesklamalo. Je sice pravda že grafika občas pokulhává, ale co taky chtít na tak starém HW (skuste si představit stejně staré PCčko, co si na něm zahrajete?). Za mě má hra 9,5/10 a věřím tomu, že se hra bude ještě vyvíjet a postupně ji s updaty dovedou k dokonalosti :-). Doufám že se potkáme online a k tomu mám jeden dotaz - dají se přímo ve hře přidávat přátelé?

ty si myslíš, že grafika v GT5 je tak strašná kvůli PS3? nenech se vysmát :D stačí se podívat na tratě v NFS Shift a nebo krajinu v novém NFS HP a tam je okolí daleko hezčí a to to není ani PS3 exkluzivní hra...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj potřeboval bych poradit koupil jsem volant logitech GT ale mám problém s tím kam ho upevnit nevíte jestli se někde na netu dají sehnat nějaké stolky držáky na upevnění volantu.Díky za rady moc by mi to pomohlo.

Koukni sem : http://www.sony-playstation.cz/index.php/forum?func=view&catid=12&id=23475&limit=15

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty si myslíš, že grafika v GT5 je tak strašná kvůli PS3? nenech se vysmát :D stačí se podívat na tratě v NFS Shift a nebo krajinu v novém NFS HP a tam je okolí daleko hezčí a to to není ani PS3 exkluzivní hra...

No já bych zrovna shifty jako příklad neuváděl, protože mě přijdou zrovna na PS3 graficky šíleně slabé.. Každá hra má prostě jinej engine, ale rozhodně to není výkonem PS3 ani engine samotnej.. Opravdu bych viděl problém naprosto jednoduše, i přes veškerou snahu se prostě nestíhalo a tak se snad někdy v budoucnu dočkáme lepšího zpracování těch špatnejch tratí (kterých je ale opravdu pár)..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GT5 a NFS HP, Uncharted 1,2 jsou vyloženě ukázky programátorské práce na nijak výkonném hardware, aspoň vidíte, co jsou schopní dokázat, když se chce, kdyby se začalo stejně pořádně dělat i na PC, to bychom hodně koukali jak jsou stejné hry rozdílné. U konzolí je aspoň snaha u PC nic moc....Je to tím, že na konzole si hry prostě koupit musíte a na PC nikoliv. Se ani nedivím, že ta snaha je konzole udržovat stále při životě...fandím tomu proč ne......¨

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dnes připojil volant,zapnul jsem PS a stalo se mi to samé co je na přiloženém videu.Vypadá to že je konsole v pr...i.Záruka mi skončila 29.10.,před měsícem.Myslíte že má cenu konsoli opravovat?Jak dostanu disk s GT z mechaniky?Přijdu o všechny data z PS,hlavně mi jde o savy z GT.

Tolik ježděního a nervů,doufám že ne zbytečně a půjde to nějak rozchodit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už mám zapojenou wifinu tak už můžu taky hrát online.Můj psn nick je JirkaP71 tak si mě přidejte :)

Výborně, doufám že si spolu brzy zahrajem :)

Ano, ten deep forest je opravdu strašnej, vrcholem všeho je ten tunel. A při tom to je jedna z nejoblíbenějších tratí.. :roll: Né moc daleko od ní je jedna velmi populární italská trať.. Nevím, každopádně jsem si jistej, že za tím nestojí výkon konzole, nebo limitace hry. Ale lidský faktor. Snad se dočkáme někdy v budoucím balíčku opravené verze.. Jinak ty standarty mě teda ani moc nevadí. Naopak je super, že je člověk může sbírat a jízda s nimi je prakticky stejná jako s Premium, člověk prostě musí nahodit kameru ze střechy a tím rozdíl mezi Standardem a Premium končí. Na fotky samozřejmě od standardních modelů ruce pryč.. :D

Jo jo, fyzika aut je skvělá u všech, škoda toho pohledu z kokpitu, ten by u simulátoru neměl chybět. A co se týče standard aut, tak ne všechny jsou stejný. Některý jsou lepší, některý horší...

ty si myslíš, že grafika v GT5 je tak strašná kvůli PS3? nenech se vysmát :D stačí se podívat na tratě v NFS Shift a nebo krajinu v novém NFS HP a tam je okolí daleko hezčí a to to není ani PS3 exkluzivní hra...

To ano, a kolik aut, tratí a bůh ví čeho dalšího obsahuje NFS? Já bych tohle už neřešil, prostě museli udělat kompromisy, aby hrus tihli letos, taky ji mohli odložit a mít vše daleko líp optimalizovaný, ale...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dnes připojil volant,zapnul jsem PS a stalo se mi to samé co je na přiloženém videu.Vypadá to že je konsole v pr...i.Záruka mi skončila 29.10.,před měsícem.Myslíte že má cenu konsoli opravovat?Jak dostanu disk s GT z mechaniky?Přijdu o všechny data z PS,hlavně mi jde o savy z GT.

Tolik ježděního a nervů,doufám že ne zbytečně a půjde to nějak rozchodit.

YLOD oprava okolo 2 tisic.Vsechno v ps3 zustane,ale byt tebou tak se konzole zbavim :D je to otazka casu kdy se to stane znova.Disk ti vyndaj na pockani v servisu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mitsubishi GTO Twin Turbo jsem po všech úpravách vydupal na 699PS:). Neskutečnej trhač asfaltu na takový auto.Okruhový speciály nemaj na startu šanci.Jen chybí přítlak a maximální rychlost je "jen" 300,ale dá se s ním vyhrávat dost závodů. Jen na dlouhejch rovinkách ztrácí. Na to, že je to standart auto,hmm..8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ke GT5, je to fakt výborná hra, ale rozhodně není super, zlobte se nebo ne, ale GT4 bylo lepší a rozmanitější. Mnohem víc závodů i tratí, svoji logiku měly i licence. Někdy na podzim PD prohlásilo, že GT5 by mohlo klidně pro své kvality vyjít na PS4 ??? NO nevim nevim. Když už předělali všechny auta z gt4 na gt5, tak to mohli předělat i tratě, Deep Forest je uplně stejný jako na gt4. Trochu mi chybí závody Manufactures a co potom zběsilá jízda v úzkých uličkách Citta di Aria, nebo Costa di Amalti, kde je výborný Seattl s legendární silnicí s prudkým kopcem v centru města, co Soul, New York, El Capitan atd .... No snad to vydají v nějakém DLC. Proč jsou v gt5 licence, když je nepotřebujeme k žádnému závodu ??? Jinak ale je GT5 výborná závodní hra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu