Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

Rybáku tak se pak ozvi a není problém :)

Ještě jedna věc.Kdo bude chtít jezdit tak dávejte dohromady týmy a pak mi jeden z vás napište jméno týmu, jména jezdců a auta se kterýma pojedete.Ještě připomínám že auta musí mít maximální výkon 641 koní, nesmí být race car, ani žádné závodní modifikace.Pouze tuning do již zmíněného výkonu, závodní pneu a aero packy.

Zatím máme přihlášené tři týmy.Max. počet jezdců bude 16.Na stránkách http://12-champion.mypage.cz jsou již výsledky, sestříhané video z prvního závodu a aktulizovány jsou týmy, a je doplněn kalendář závodů

Jreště jsem zapoměl.Každý tým si vybere barvu kterou pak budou mít oba vozy.Zadány už jsou barvy červená a bílá.Tyto dvě barvy už žádný jiný tým mít nemůže

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jirka tiskový mluvčí :D jinak jak již psal jirka vše ohledně přihlášek do šampionátu pište jemu. ostatní řeším já . ještě je volno pár pozic.

PS:už jsou 4 týmy poslední dva po jednom jezdci. takaže se klidně přidejte knim pokud se dohodnete s vlastníky týmů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, jak jezdíte nascary v 21 levelu ? mě se skoro pokaždé hned v první zatáčce přehřejí pneumatiky a všichni mi hned ujedou a nejdou dohnat. Zkoušel jsem soft i hard gumy a prostě mi to nejde. Když už někdy trochu ujedu ostatním, tak mě sejmou v následující zatáčce, při sebemenším kontaktu mi zčervenají gumy a ty kur.. mě vyhodí z trati, nejdřív mě první trochu rozhodí, srovnám to, ale další rána zezadu a další a další .... pak se roztočím a jsem mimo dráhu. Pak fakt chytám nerva a proklínám každého kdo má jen trochu šikmé oči ... Kde je ta Yamauchiho slavná úmělá inteligence ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych tu logu moc rad,jenze se bojim ze yo za a nedam,potreboval bych zkusit s vama nejakou exibici a za b jsem v praci i do 22h,takze bych nemohl porad:(

Spis by mi vyhovovaly exibice jako japanise cup,muscle car chapion atd,takovy eventy jako v gt kariere:) bude neco?

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau chlapi.Chtel bych se zeptat mam tu kameru do ps3 pri casovce krasne funguje a reaguje a sviti i cervena kontrolka ale pokud jedu zavod kde jsou i oponenti kamera sviti jen zelene a nereaguje.Je nekde nejaka ma chybka a nebo to opravdu funguje jen v casovkach kde je to vlastne naprd? poradte pls

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:cry: tak to mke teda sere :( to kdybych vedel tak ji ani nekupuju achjoooo.Pane diky za odpoved.prosimte a mas nejake info jestli se to nejak napravi nebo to je proste jen na time trial kde kameru mam uplne na nic,snad jen ze bych cucel bocnim okynkem na ubihajici krajinu :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím. Jestli hrajete, respektive využíváte playstation home. Zvu vás do mého klubu, kde můžeme pokecat o gt5 i o jiných věcech. A v budoucnu se snad budeme moct i připojit přímo do hry. Bude to optimalizováno. Můj klub se jmenuje gamers house. Zatím vám posílám Vánoční pozdrav z virtuálního světa ps home. PS: Tu jezdeckou kombinézu a spoustu dalšího můžete získat na facebooku - Take It To The Track. Tak se těším. Batista123654 on playstation - georgepr.

34377497.th.jpg

playstationhomepicture1si.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

georgepr.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cusek,mam takovou otazecku.Jak udelat video z replaye?Kdyz si treba zajedu nejaky pekny zavod ulozim si replay ale vazne nevim jak to dostat na hdd nebo proste predelat na video.Jak to delaji ti typci co maji videa no youtube z ps3? Jinak bych chtel svama taky zajezdit online ale mam teprve 15L nekde sem tu cetl ze vyzadujete alspon 22 takze to dohanim jak je cas :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kua zásek, v a-spec profesionals poslední čtverec vpravo dole a Nurinbergring, čím to mám jet? Je to jen jedno kolo, ale na trati bez bouračky vydržím jen 5 minut :/. Otřu se o travník a hned dostanu hodiny nebou bourám do zdi. Nevíte o autě, který je výkoný a na trati se chová jak přísavka????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za mě taky můžu říct.že nejsem žádnej profi jezdec a přesto mě dost vzalo,já sice jezdím bez,protože mi to přijde zábavnější,ale je tam možnost asistentů,takže jak píše LuFa,každý si najde něco a myslím že bys neprohloupil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdy se jede další závod, sleduju stránky http://12-champion.mypage.cz/a píše se tam

!!! Důležité !!!

Dnes se pojede trénink po vybrání auta do šampionátu. Trénink bude rozdělen do dvou etap. První na vyzkoušení vozidla a druhý na vybrání auta!! v průběhu šampionátu se už auto nesmí změnit !!

PS: ted se mění vozidlo kvůli zvýšení koní,samozřejmě že kdo chce nechá si svůj původní vůz jen přidá koně. Start je v 20:30. Místnost 12-champion trat Grand Valley Speedway.

Není u toho datum, tak nevím či je to dnes 17.12 a nebo to bylo včera. Chci se k vám přidat a jde mi o to,že jsem sám a nevím zda tedy na stránkách založit team a čekat zda se někdo ke mě přidá a nebo jestli se mohu k někomu přidat. Dík za odpovědi. Tak zatím :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bylo, jenze nikdo v dosahu GT5 nema :D proto se ptam
hra je to bezvadná, ale arkádové ježdění nevím. Je to místama docela obtížné a na ty vteřinky se tam jezdí víc než dost. Jedeš, jedeš a u cíle zjištíš že nedosahuješ čas cos chtěl, tak restart a znova dokud neni zlato nebo střibro :)

:wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hra je to bezvadná, ale arkádové ježdění nevím. Je to místama docela obtížné a na ty vteřinky se tam jezdí víc než dost. Jedeš, jedeš a u cíle zjištíš že nedosahuješ čas cos chtěl, tak restart a znova dokud neni zlato nebo střibro :)

:wohow:

Přesně jak pravíš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu