Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

hra je to bezvadná, ale arkádové ježdění nevím. Je to místama docela obtížné a na ty vteřinky se tam jezdí víc než dost. Jedeš, jedeš a u cíle zjištíš že nedosahuješ čas cos chtěl, tak restart a znova dokud neni zlato nebo střibro :)

:wohow:

Tak je to i u mě. Prostě i jako arkádový hráč jsem se GT5 přizpůsobil a musím říct, baví mě to čím dál víc. Už se zas těším na večer a nějaký ten závod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

tak ja nevim

jsem ted A-spec level 22, v expert mi chybi jedna zlata z toho zavodu s historickejma autama a pak ten posledni sampionat

v extreme mam odjety to prvni na samy zlaty a nascary mam celkove bronz a tedka se vubec nemuzu hnout, aut mam asi 90, ale prodavat se mi je nechce, prachy mam cca milion a abych ujel zbivajici zavody tak potrebuju auto aspon za 5 mega, tak me to nejak prestalo bavit :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja nevim

jsem ted A-spec level 22, v expert mi chybi jedna zlata z toho zavodu s historickejma autama a pak ten posledni sampionat

v extreme mam odjety to prvni na samy zlaty a nascary mam celkove bronz a tedka se vubec nemuzu hnout, aut mam asi 90, ale prodavat se mi je nechce, prachy mam cca milion a abych ujel zbivajici zavody tak potrebuju auto aspon za 5 mega, tak me to nejak prestalo bavit :-(

do levelu 50 je ještě daleko:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LegionCZE -Na GT5 jsem se nechal zlákat délkou vývoje (5let) a také ohlasama a s GT5 určitě neuděláš chybu, peníze nevyhodíš. Jsem arcadový hráč, což znamená /moc nepřemejšlej, bav se/. Hry se závodní tematikou jsem nikdy moc nepreferoval, spíš bojovky atd. Sega megadrive hry apod. PS3 jsem koupil kvůli SSF4, ale teď jen jezdim GT5 na volantu driving force GT na kerej jsem se taky nechal zlákat :D. Řidič ve skutečnosti nejsem, ale to co se děje na obrazovce v GT5 je neskutečný, klobouk dolů vývojářům. Myslím, že stojí za to koupit PS3 jen kvůli GT5. A věř tomu, že takových her moc není :D. Já bych ohodnotil tuhle hru 95% těch 5% bych dal nedodělkům. Ale myslím, že většiny nedodělků si ani nevšimneš v tý hratelnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak je to i u mě. Prostě i jako arkádový hráč jsem se GT5 přizpůsobil a musím říct, baví mě to čím dál víc. Už se zas těším na večer a nějaký ten závod.

jo ted jsem restartoval závod asi 20x, ale furt mě to baví, vím že jen tak ten okruh newodjedu, ted se bavím tím, jak nejdýl na něm vydržím bez nehody na 4 pozici :D :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak konecne jsem si splnil sen a GT5 je doma, sice zatim jen na 23" full hd monitoru a na logitech ex, ale aspon ze tak..

nechapu ale proc ve hre neni modla typu BMW E30, Audi Guattro, S1, ....

doufam ze se casem auta budou doplnovat o dalsi a dalsi... jak koukam na FWM 3 a videjka s E30 M3, tak mi to rve srdce:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak konecne jsem si splnil sen a GT5 je doma, sice zatim jen na 23" full hd monitoru a na logitech ex, ale aspon ze tak..

nechapu ale proc ve hre neni modla typu BMW E30, Audi Guattro, S1, ....

doufam ze se casem auta budou doplnovat o dalsi a dalsi... jak koukam na FWM 3 a videjka s E30 M3, tak mi to rve srdce:(

Šmarjá, ona tam není E30? Přišli o jednoho zákazníka:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím. Nemá někdo fakt dobrýho závoďáckýho veterána? Potřebuju ho na expert series. Je třeba auta 1979 a starší. Že byste mě ho někdo jakoby dal a já bych ho pak vrátil zpátky. Díky.

Georgepr

to si můžeš od někoho vypůjčit auto ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu