Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jelikož se šampionáty 12-champion zrušili pokusíme se zorganizovat šampionáty nové.

GT5 - CZ championship

Měl by někdo zájem zajezdit šampionát? Prý už nikdo nechce...

http://gt5cz.webnode.cz/

Nové stránky. Pošlete mi email pro registraci. (kontakt na stránkách) Dík

Jinak se můžeme domluvit i tady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možna sa to tu preberalo ale neviem nikde najsť ako hrať hru on line v návode je že v zakladnej ponuke je online race hned vedla arcade ale neni je tu nejaky návod ako sa k tomu dopracovať ?

Online je v GT módu...

Kluci dame dnes tedy tu FREE jizdu ONLINE, jen lidi z tohoto fora...? Co dnes ve 21:00h nebo 22:00h? Pokecame po HANDSFRE a zajezdime, vyblbneme se... ;)

Taky bych zajel, ale asi o něco dřív...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám problém a prosím o radu mám novou PS3 s 320 diskem a ze své původní(FAT) jsem si udělal zálohu na externí disk včera jsem vše přeinstaloval a dal instalovat GT5 dnes ráno jsem to pustil jdu do menu save se načetl (mám 86% Hry a licence vše na zlato ) tak jsem si oddechl že je vše OK ale není v garáži se mě u některých aut nezobrazují ty úvodní ikonky pak je tam jen prázdný obdelník s názvem auta mám to cca u 50 aut ze 160 .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ti asi neporadim v GT5 mam asi 4 auta xD a takovi šunky :-D Skusim se nekoho zeptat s kamosu třeba se jim to stalo taky.

lol ty mu neporadíš a napíšeš mu to? ty asi žiješ jinde vid? tak když něco nevim tak to nepíšu ne. tohle by tu mohl napsat každý hele já nevim já ti neporadim mám jen 4 auta. spamer jak krava. jinak porsacku zkus vycistit cache. v GT a nebo reinstal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pátek 21:00? sobota 21:00? Sem docela zvědavej kdo s tebou v tomhle čase bude jezdit.

A s tim Red Bullem se neoháněj, ale když už jsi si ho koupil, tak se ti nedivím že s ním chceš jezdit co nejvíc.

Asi nikdo jezdit nebude, no všichni budou sedět jinde než u konzole. Redbula jsem si sice koupil, ale jednoho jsem získal za výměnu s Američanem. Chtěl Artu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu