Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

V jednom závodě dostaneš Minoltu. která je podobná. Můžu ti jí i půjčit.

Ahoj, pokud mě ji půjčíš budu rád :-) Mám auto 3000GT Mitsubichi a odjezdil jsem s nim opravdu skoro vše ale ted už se to nedá protože ty race car jsou nadupaný, rychlý a vyvážený předjedou mě jak na rovince tak v zatáčce a to se už nedá ani vyladit což navíc ani moc neumím.

Něco sem se naučil tady http://www.gt5-tuning.com/index.php?title=Category:Models

ale většinou mě to přijde tak že defoultní nastavení jede nejlépe.

Pomáhám si pouze převodovkou, druhem kol, nastavením brzd a přítlačným křídlem když je k dispozici. co se týká tlumíčů jako hustota suspenze a geometrie to nejak nechapu.

Taky mě mrzí že tu není jedna věc, byl jsem zvyklý si v předchozích dílech zajet před závodem takzvaný speedtest díky kterému jsem si nastavoval auto a navíc se podle zajetého času umístil na startovní pozici.

Ted když si chci zajet šampionat kde je třeba 5 závodu se to zpaměni moc nastavovat taky neda :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak si upravím vzled svýho auta?Třeba spoilery,mračítka,křídla,neony,atd ???Jde to?

A ještě - proč mě při on-line závodech vyhozujou ze závodu?

díky moc

Takova oranzova ikonka v gt modu, tusim maintance and repears. Jinak je to simulator, na co by na zavodnim aute byly mracitka a neony nevim :D Vsechny dily jdou pouze na premium auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Projizdim car list a v tyhle hre normalne neni Lamborghini Diablo ani ve standard ani v premium verzi......jen naka zavodni upravena verze a jeste standard, hlavne ze tam je tuna ruznejch hond a mazd....

jo jo, v premium car je fakt spousta BEZCENÝCH aut, ale zase jsou pěkně udělané, ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem si koupil formuli gran turismo a to je fakt mazec sice stala skoro 5 MEGA ale vyplatilo se :-)

Jo a přidám něco pro ty kdo chce nastavovat auto na závody a neví jak na to zde jsou základsy na závody pro každé auto ;-)

http://www.gt5-tuning.com/index.php?title=Category:Models

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mé druhé jméno bude asi blesk, protože až teď jsem zjistil, že ty Seasonal Event jsou časově omezené, včera jsem chtěl odjet ten první závod s fiátkem ale už byl pryč, alespoň že tam jsou nové, pokud to budou nadale po týdnu obměnovat, tak je to zajímavý zdroj peněz a hlavně xp bodů ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mám problém s GT5 když zapnu hru přes GAIA MANAGER (FW 3.41) tak hra se spustí vše je ok ale když chci jít do hry tak trasa se pořád načítá a načítá až má "100%" ale furt načítá, když chci hru vypnout nic prostě se to celý sekne ale GT furt nčítá, ledka HDD nebliká ... neví pls někdo čím to je ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mám problém s GT5 když zapnu hru přes GAIA MANAGER (FW 3.41) tak hra se spustí vše je ok ale když chci jít do hry tak trasa se pořád načítá a načítá až má "100%" ale furt načítá, když chci hru vypnout nic prostě se to celý sekne ale GT furt nčítá, ledka HDD nebliká ... neví pls někdo čím to je ??

co zkusit originál, tam se ti to nestane .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mám problém s GT5 když zapnu hru přes GAIA MANAGER (FW 3.41) tak hra se spustí vše je ok ale když chci jít do hry tak trasa se pořád načítá a načítá až má "100%" ale furt načítá, když chci hru vypnout nic prostě se to celý sekne ale GT furt nčítá, ledka HDD nebliká ... neví pls někdo čím to je ??

Pirátění se nevyplácí no.. to je karma....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mám problém s GT5 když zapnu hru přes GAIA MANAGER (FW 3.41) tak hra se spustí vše je ok ale když chci jít do hry tak trasa se pořád načítá a načítá až má "100%" ale furt načítá, když chci hru vypnout nic prostě se to celý sekne ale GT furt nčítá, ledka HDD nebliká ... neví pls někdo čím to je ??

Aktualizij si fw na 3.50 to je minimalni fw pro spusteni GT5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu