Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

Nevím jestli se tu už někdo na to neptal,ale nechce se mi procházet 200 stránek. V GT4 se téměř ve všech závodech opotřebovávali pneu, v některých bylo možné zajet do boxů. Jsem v GT5 asi na odehraných 20% a ještě jsem na to nenarazil. Je to ve hře vůbec? Mám dojem, že jsem před lety viděl nějaký screen, kde auta zajížděli do boxů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Nevím jestli se tu už někdo na to neptal,ale nechce se mi procházet 200 stránek. V GT4 se téměř ve všech závodech opotřebovávali pneu, v některých bylo možné zajet do boxů. Jsem v GT5 asi na odehraných 20% a ještě jsem na to nenarazil. Je to ve hře vůbec? Mám dojem, že jsem před lety viděl nějaký screen, kde auta zajížděli do boxů.

V Endurace závodech musíš jezdit pro benzín a výměnu pneu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, tak jsem se konečně prokousal do mého vysněného 30lv a jezdim red bull race, ale to auto asi nevyhraju, ten čas je fakt nízký, auto jezdí excelentně, jen to neudržim na trati abych nebyl hned diskvalifikovanej , nebo nestíhám čas, jsem jelito a nejde mi to. Asi budu muset našetřit 20mega a mohl si ho koupit ..... (Nenajde se dobrá duše, která by mi poslala dárek s X1 ?) - nabídnu komplet chrome line edici ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, tak jsem se konečně prokousal do mého vysněného 30lv a jezdim red bull race, ale to auto asi nevyhraju, ten čas je fakt nízký, auto jezdí excelentně, jen to neudržim na trati abych nebyl hned diskvalifikovanej , nebo nestíhám čas, jsem jelito a nejde mi to. Asi budu muset našetřit 20mega a mohl si ho koupit ..... (Nenajde se dobrá duše, která by mi poslala dárek s X1 ?) - nabídnu komplet chrome line edici ...

Ahoj. Já nabízím jakéhokoliv redbulla. Jsou tři. Ten modrý X2010 Vettlel, oranžový X2010, černý X2010 Prototype (Carbonový)

Tu chrome edici bych si taky moc přál. Dík

Můj nick: georgepr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už to mám vyřešené, chromeline mohu dát kolikrát chci, prostě to jde ... a nemusí se to sosat z psn ... Prostě když založím na mé ps3 nový účet a spustím na něm gt5 tak se tam přičtou chrome line, pak jen pošlu save s přihlašovacími údaji k tomu účtu a je to .... nevím jak je to možné ale když jsem to zkoušel takto s kamarádem, tak se mu ty chrome line objevily na všech jeho účtech, které má založené v ps3. Takže by to mělo jít ... "do nekonečna a ještě dál" ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K čemu vlastně slouží LCD (nemyslím drogu) :-)

Osobně so myslím že se tím nějak regulují otáčky na nápravu ale nevím no... prostě fakt nevím můžete mě někdo blíže vysvětlit tyto pojmy?

Drive-train Adjustable LSD (Front/Rear)

- Initial Torque : -/5

- Acceleration Sensitivity : -/5

- Braking Sensitivity : -/8

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc pěkný měl jsem na PS3 špatný čas a při každém spuštění GT5 mi to hlásilo ať si ten čas změním na správný tak jsem ho dnes změnil podle internetu a zapnu GT5 a co nevidím? Najednou po mě gt chce vše nastavovat znovu tak mrknu do save data v xmb a tam místo savu z GT pouze hláška u toho save DATA OCCURUPTED

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu