Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

tak sem se stal stastnym majtelem gt5. po prvnim spusteni to byl docela sok, v hlavnim menu gt modu je toho na me nejak moc

:D. potreboval bych par rad, ted mam level 11 a jezdim s vytunenou imprezou 07, pro prehlednost to dam do bodu:

1. co znamena to b-spec a k cemu je to dobry, prej nejaky najimani zavodniku nebo tak...

2. mate v "autoskole" odjety vsechno na zlato? pro me je neco i na stribrno nadlidskej ukol

3. na cem to hrajete? sipky/tlacitka, analogovy packy, volant,..

4. co radite do zacatku, koupit jedno auto a jezdit co nejvic zavodu s nim, nebo koupit jedno auto na jeden sampionat a pak ho prodat a koupit na jinej sampionat?

5. jak nejrychlej vydelat prachy ?

6. co znamenaji ty PP body, cim vic tim lip, ale jak se podle toho orientovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) B-Spec je trénink závodníka, kterýmu můžeš během závodu dávat pár pokynů, daj se tak i celkem pohodlně vydělávat peníze, aniž bys u toho musel sedět..

2) Licence? Ty jsou celkem lehký, já osobně je mám všechny na zlato.. se Special Eventama už je to ale horší... osobně jsem zatím nedojel na zlato Red Bull Challenge.

3) DS3, samozřejmě analog, šipky jsou nepoužitelný..

4) Je to celkem fuk.. důležitý je mít auto, který ti vyhovuje.. a vyhovuje požadavkům závodu.

5) Postupem času je tuším v Proffesional celkem rychlej a jednoduchej okruh, kde se dá dobře vydělat.

6) Performance points, nic víc než výkon a jízdní vlastnosti auta. Používá se jako omezující faktor pro některé závody (tuším že snad jen Online eventy?)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přičítá se ti obojí.

Na peníze si kup nějaký Ferrari, stačí i 430 Scuderia a jezdi v Seaonals Events La Festa ( přesný jméno si nepamatuju) konkrétně tu Le Mans trať. Je to přes 500 tisíc za 3:40 min.

Jinak bych ti doporučil Corvettu v RM úpravě, potom formuli.

Tekken: Vettel na gold jde dobře s volantem, schází mi jen Monza (prý ta nejlehčí, pro mě nejtěžší).

Jinak samozřejmě analogy nebo volant.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro přehled, kolik XP a peněz lze získat za různé závody a šampionáty, doporučuju tuhle tabulku v Excelu (původ je z fóra na gtplanet.com). Např. závody s nejlepším poměrem peníze/strávený čas jsou zvýrazněné (to samé pro XP body). A klobouk dolů před všemi, kteří hrají na gamepadu, ovládání přes analogy jde drobet mimo mé pohybově koordinační schopnosti 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Ahoj, chci se zeptat na GT5. Dlouho jsem si říkal, že bych si hru koupil, ale byla dost drahá a výdaje do domácnosti jsou přednější. Te´d už hra výjde na pár korun. Někdo mi jí nabízí za 400,- A nejedná se o prologue. Ptal jsem se bratrance co má taky PS3 jestli nechce taky koupit, že by jsme mohli hrát po netu a říkal, že to u někoho hrál a že to je pí*ovina, že se to nereálně hejbe a že to je nuda. Tak se chci zeptat jestli to nebudou vyhozený prachy. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sejde na tom, každému se líbí něco jiného. Pro mě je GT5 100% nejlepší a nejvíc hraná hra na PS3. Kupoval jsem ji už minulý rok a stále se k ní vracím. Na konec října je navíc plánován velký update a vyjde i DLC. Těšit se je tedy na co. Nereálný pohyb a špatnou grafiku neregistruji.

Ahoj, chci se zeptat na GT5. Dlouho jsem si říkal, že bych si hru koupil, ale byla dost drahá a výdaje do domácnosti jsou přednější. Te´d už hra výjde na pár korun. Někdo mi jí nabízí za 400,- A nejedná se o prologue. Ptal jsem se bratrance co má taky PS3 jestli nechce taky koupit, že by jsme mohli hrát po netu a říkal, že to u někoho hrál a že to je pí*ovina, že se to nereálně hejbe a že to je nuda. Tak se chci zeptat jestli to nebudou vyhozený prachy. Díky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, jen se zeptam na par veci. Vcera jsem zacal konecne parit GT5 a optam se na par veci. Co se tyce vydelavani penez, kazdy zavod kdyz vyhraju a pote bych ho jel znovu, opet ziskam nejake penize ci nikoliv? Vim, muzu to zkusit, ale nejdrive se ptam :-) Jinak predpokladam, ze za sampionat vyhranej znovu penize nedostanu. A druha vec, co se tyce ridicaku, zatim ho po me zadny zavod nevyzadoval, to bude potreba az ve vyssi urovni nebo vubec? Predposledni dotaz, zatim jsem neprisel na to, jak si udelat screen a mit treba sbirku vozu, ktere jsem mel. A uplne posledni vec, kdyz chci hrat s nekym on-line, napr. jen s kamaradem, muzu hrat pouze pod GT life a s autem ktere mam nebo s jakymkoliv pod arcade? Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, peníze dostaneš za každý odjetý závod. I za opakovaný. Něco příspěvků zpět najdeš .xls tabulku a v ní info, kolik peněz za jaký závod dostaneš. Časem, až začneš jezdit sezóní závody, nebudeš mít s penězi problém. Řidičák žádný závod nechtěl. Důležitý je pouze level. Screen shoty jsem nedělal, tak neporadím. Vozy ale neprodávám, tak mám zatím všechny, co jsem dostal a koupil. U online jsem hrál i s auty, které jsem neměl. Jak je to přesně teď ale nevím. Poslední dobou jsem online nehrál.

Ahoj, jen se zeptam na par veci. Vcera jsem zacal konecne parit GT5 a optam se na par veci. Co se tyce vydelavani penez, kazdy zavod kdyz vyhraju a pote bych ho jel znovu, opet ziskam nejake penize ci nikoliv? Vim, muzu to zkusit, ale nejdrive se ptam :-) Jinak predpokladam, ze za sampionat vyhranej znovu penize nedostanu. A druha vec, co se tyce ridicaku, zatim ho po me zadny zavod nevyzadoval, to bude potreba az ve vyssi urovni nebo vubec? Predposledni dotaz, zatim jsem neprisel na to, jak si udelat screen a mit treba sbirku vozu, ktere jsem mel. A uplne posledni vec, kdyz chci hrat s nekym on-line, napr. jen s kamaradem, muzu hrat pouze pod GT life a s autem ktere mam nebo s jakymkoliv pod arcade? Diky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super, diky moc za odpoved, screeny zkusim nejak poresit! Kazdopadne diky za vsechno info!

Ahoj, peníze dostaneš za každý odjetý závod. I za opakovaný. Něco příspěvků zpět najdeš .xls tabulku a v ní info, kolik peněz za jaký závod dostaneš. Časem, až začneš jezdit sezóní závody, nebudeš mít s penězi problém. Řidičák žádný závod nechtěl. Důležitý je pouze level. Screen shoty jsem nedělal, tak neporadím. Vozy ale neprodávám, tak mám zatím všechny, co jsem dostal a koupil. U online jsem hrál i s auty, které jsem neměl. Jak je to přesně teď ale nevím. Poslední dobou jsem online nehrál.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu