Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak mezi nama, gt dost proti forze 4 prohrava. A to jsem zarytej zastance a fanda gt, mam vsechny od 1cky, a petka je moje nejhratelnejsi hra. Forza ma 500 premium, gt jen 200...zkousaval jsem to, doufal jsem ze v updatu casem nejake pribudou...ale marne. Jeste to bylo ok. Pak byl ohlasen update 2.0. Ty kokpity pro standarty...to je vtip?Vzdyt to je jak v Toca 2.... Vzdyt to neni pak ani next gen hra...hral jsem rally se standartem na snehu na chamonix...kdyz jsem se pretocil tak jsem videl ty desne textury hned v bezprostrednim okoli trati a v kombinaci se standartem....jako bych hral gt2. Ale ok,zkousavam, je to zabava a dobre se to hraje. Co delalo gran turismo gran turismem? Trate. To ze je v gete pouze par trati z predchozixmch a zbytek notne nudnych nebo hnusnych, jsem skousaval...doufal ksem v zachranu ze strany dlc. A prd. Jen pitoma spa.Sice ji mam rad,ale tohle uz neni gt, to co delalo gt gtckem byly sve trate, grafika, mraky aut a super zabava... A uz ani ta divna kariera me nebavi, seasonal eventy jsou jen pitome predjizdecky, co bych dal za zavody jako v kariere, proti rostu, ne predjet 1no auto za 20s a doufat ze do 5ti kol stihnu predjet vsechny.Nuuudaaaa.

Je mi to lito, nejvic je mi lito tech trati, ja chci italii, chci seattle, red rock valley, grand canyon, chci mid field, apriccot hill..tohle jsou trate, tohle je GT, ne spa,ktera je vsude a cerny vyhled z aut s nizkym rozlisenim:'( gt hraju skoro porad, a "boli" me to jak to zazdil, stejne jako gt na psp... Stacilo mu jen dat karieru a mohla to byt nej zavodni hra na psp...tomuhle stacilo zas dat jen normalni klasicke trate, vic zavodu a vic premium aut...

to celou dobu,od vydani delali kednu trat a par aut, kterejch modely uz maj hotovy?:-(

Gt slo od 10ti k 5ti.... Forza od 5ti k 10ti. Driv jsem se forzakum smal. Ted zavidim. Maj ve sve serii stale sve trate, zarucenou lepsi kvalitu a fyziku s kazdym dilem, maj kompletni tuning vsech aut, maj obrovskou karieru..... Zavidim:'(

A nerikejte ze na tom neco neni:-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj lidi byl jsem sem odkázán hráči.

Chci se zeptat hrajete někdo na nepodporovaném volantu GT5???

Vím že ty podporované asi sou nejlepší ale co třeba starý LOGITECH Driving Force co byl k GT3? nebo nějaký levný madcatz co je psaný pro ps3 a nebo ty low endy co maj psané že sou na všechny konzole?

Nejde mi o vibrace atd rad bych kdyby aspoŇ funoval plyn brzda a zatáčení=) všecko lepší jak Gamepad myslím=)

Všem díky za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mezi nama, gt dost proti forze 4 prohrava.

Sice jsem GT moc nenahral atd :) Hral jsem dost forzu 2,3 pak mi odesel 3x xbox tak sem se nato vy... a koupil ps a pujcil jsem si GT 5 hraval jsem 4ku a ta me hodne bavila ale od 5ky jsem celkem asi o neco vic kdyz sem cetl recenze atd nejdou porad rozbijet auta ve forze jdou a prijde mi to takovy umely ty auta jak se chovaji :) A GT 5 by jsi mel srovnavat spis s forzou 3 ne 4 ptz 4ku delaji zase o rok dyl jak GT :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je tak jediné lákadlo proč si koupit Xbox, ale vyplatí se to kvůli jedné hře ? Myslím si tedy že ne. ;)

Tak mezi nama, gt dost proti forze 4 prohrava. A to jsem zarytej zastance a fanda gt, mam vsechny od 1cky, a petka je moje nejhratelnejsi hra. Forza ma 500 premium, gt jen 200...zkousaval jsem to, doufal jsem ze v updatu casem nejake pribudou...ale marne. Jeste to bylo ok. Pak byl ohlasen update 2.0. Ty kokpity pro standarty...to je vtip?Vzdyt to je jak v Toca 2.... Vzdyt to neni pak ani next gen hra...hral jsem rally se standartem na snehu na chamonix...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me "realisticke" zavodni hry jako GT nebo Forza obecne nebavi, ale GT serii jsem mel vzdy rad z jednoho duvodu. Je slusna pravdepodobnost ze v obsahlem seznamu aut naleznete i to co ridite ve skutecnosti (obzvlast pokud je japonskeho puvodu) a muzete je porovnat, a muzu rict ze zazitek ze hry je velmi velmi realisticky. Nemuzu rict jak je to u Forzy, ponevadz vetsinu z aut z jeji nabidky nikdy ridit nebudu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj lidi byl jsem sem odkázán hráči.

Chci se zeptat hrajete někdo na nepodporovaném volantu GT5???

Vím že ty podporované asi sou nejlepší ale co třeba starý LOGITECH Driving Force co byl k GT3? nebo nějaký levný madcatz co je psaný pro ps3 a nebo ty low endy co maj psané že sou na všechny konzole?

Nejde mi o vibrace atd rad bych kdyby aspoŇ funoval plyn brzda a zatáčení=) všecko lepší jak Gamepad myslím=)

Všem díky za odpověď

Tak to ne, ty levny supaci za 999kc se nedaj ani volantama nazyvat... To radsi jezdi padem... Nemaj poradny uchyceni na stul, jsou jen pruzinovy a dost casto maj takovou mrtvou zonu, ze se s tim neda jet... Kdyz uz tak si kup aspon driving forcec pro, viz dale... Padem je to vychytany a dobry, pro peknej zazitek, levny kramy by ti zazitek zkazily. Driving force pro je ok, ma force feedback, ten uz je slusnejsi... Sam jsem volil driving force gt a s tim uz je to parada... Chybi mi jen spojka:-( A navic ho maj v electroworldech za 2500 coz je super cena. Jeste je dobrej ten ke gt4, je stejny jako pro,akorat ma mensi prumer (mam pocit zda to neni ten gt, ale ke.gt4 byl uz otocny o 760stupnu, ke gt3 jen o asi 270, jinak force feedback meli oba).

To fox171: no,ja si ps3 poridil prave kvuli gt, takze kvuli jedne hre si koupit xbox, proc ne:-) jinak xbox mam, ale forzu mam pouze 3jku, na 4ku zatim nemam finance. A hlavne se mi nechce kupovat dalsi volant, protoze xbox bere pouze sve volanty:-(

Jinak ne kvuli jedine, treba gears of war je super serie a co se tyce grafiky tak se mi libi ace combat 6.

Jinak s tim porovnanim, na jednu stranu je pravda,ze by se da se rict melo gt5 porovnavat s forzou3, ale na druhou, jak na forze makaj, na xbox jsou 2 forzy, z toho 3jka uz dostala asi 4dlc a uz je venku 4ka a mam pocit ze 360tka stihne i petku.... Kdezto nam ps3jkarum prislo do rukou jedine a dost mozno posledni, notne oklestene gt a s prvnim a jednym usmudlanym dlc po takovy dobe za kterou microsoft studio stihlo udelat dalsi forzu... Takze nevidim duvod to neporovnavat s forzou4, jelikoz se gt za tu dobu mohlo o dooost vytahnout, z gt5 0.1 aspon na gt5 co.slibovaly.nazacatku :-) pokud by vypadalo tak jak by vypadat melo a melo to co by melo, forzu by porazilo, i tu 4ku a klidne i 5tku. A cas na to meli.

Sakra, chtelo by to konkutenci, spi na vavrinech.

Kdyz clovek koukne na intro a na premiovy auta, je to opravdu krasa, ale pak je tu i ta druha strana a kdyz si clovek vybavi ty velkolepy sliby...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si taky konečně pořídil Gran Turismo 5 a musím říct, že to je fakt bomba! Sice mám odjeto jen asi 15 závodů zatím a mám asi 2 auta, ale je to super. Kdyby si chtěl někdo zahrát, tak si mě klidně přidejte do přátel a můžem někdy dát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem čerstvým majitelem této hry a tak mám pár otázek:

1. Jak nastavím čas? V nastavení to nemůžu najit.

2. Jde i jinak spustit jen obyčejný závod (nemyslím karieru), i jinak než v arkadovym modu? Protože tam je jen pár aut a ty mi rozhodně nestačí.

3. Jak vypnout hudbu na závodě

4. Jak nastavit pevný start

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu