Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

zdar všem má tu někdo založený online ježdění rád bych se přidal k Čechům a Slovákům ptž jezdit ze Španělama který neuměj anglicky to je na ♥♥♥♥♥ jo a nemám mikrofon jestli si pamatujete stačí jsem dát to číslo,který se tam dát zadat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Prosim o radu. Koupil jsem si SIGNATURE EDICI a v penezence je karta velikosti platebni karty a je na ni po setreni kod! Zkousel jsem ho pouzit na PLAYSTATION STORE ale tam je kod neplarny. Jen podotykam ze kody na bonusova auta fungovaly normalne. Tak prosim o radu kde kod uplatnit a co za nej zizkam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak prý se na nás chystá Gran turismo 5XL, podle games.cz, ale zatím nikdo moc neví o co přesně má jít. Na internetu jsem našel jen zmínky o tom, že by se mohlo jednat o kompletní GT5 se všemi DLC, které už se prodává v Japonsku pod názvem GT5 SPEC2.0 nebo jak přesně, tak 5XL by mělo být to samé pro západní trh. V koutku duše, ale doufám v něco mnohem zásadnější pro nás hráče GT než jen něco tak malého

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty jo ja jsem uneseny z tehle hry :) kdyz se na to divam tak se nemuzu dockat az rozbalim po stromeckem ps3 ktere jsem si sam obednal :D a zaparim tuhle super hru :) ..... jen sem se chtel zeptat co me vyjde lepsi koupim ve stejnem shopu ps3 + GT5 ( kvuli dobirce) a nebo jen koupit ps3 a to GT5 si stahnout pomoci toho psn schopu nebo jak se to jmenuje :) ... Dekuji za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je zrovna kámen úrazu, já jsem provedl znovuzahoření mé PS3 po červeném světle smrti a to, co nešlo, teď jde, tzn. celá playstation ale nejde od té doby pro změnu BluRay mechanika, prostě umí jenom zasunout a vysunout placku ale jinak je mrtvá.

Tak jsem PS3 chtěl prodat kámíkovi za 1.500 s tím, že mu koupím GT5 přes PSN ale GT5 KUWA NENÍ V NABÍDCE?!! Jakto?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je zrovna kámen úrazu, já jsem provedl znovuzahoření mé PS3 po červeném světle smrti a to, co nešlo, teď jde, tzn. celá playstation ale nejde od té doby pro změnu BluRay mechanika, prostě umí jenom zasunout a vysunout placku ale jinak je mrtvá.

Tak jsem PS3 chtěl prodat kámíkovi za 1.500 s tím, že mu koupím GT5 přes PSN ale GT5 KUWA NENÍ V NABÍDCE?!! Jakto?

GT5 na STORU (PSN) neni a nebude, kvuli objemu dat. Dnesni cena na BD Disku je velmi prizniva, z druhe zuky za par korun o tom bych se ani nebavil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GT5 na STORU (PSN) neni a nebude, kvuli objemu dat. Dnesni cena na BD Disku je velmi prizniva, z druhe zuky za par korun o tom bych se ani nebavil.

Jo, to ale můj problém neřeší a kupovat každých dvaapůl roku novou PS3 se mi asi začne rychle zajídat, přestože GT mám fakt rád...

Jinak na gtplanet už zveřejnili detaily o vánočním update GT5. Vypadá to že spousty přepracovaných chybějících originálních tratí z předchozích verzí (El Capitan, Midfield, Citta Di Aria, Costa Di Amalfi atd.) se asi jen tak nedočkáme:

http://www.gtplanet.net/next-gran-turismo-5-update-new-dlc-coming-december-20th/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, to ale můj problém neřeší a kupovat každých dvaapůl roku novou PS3 se mi asi začne rychle zajídat, přestože GT mám fakt rád...

Jinak na gtplanet už zveřejnili detaily o vánočním update GT5. Vypadá to že spousty přepracovaných chybějících originálních tratí z předchozích verzí (El Capitan, Midfield, Citta Di Aria, Costa Di Amalfi atd.) se asi jen tak nedočkáme:

http://www.gtplanet.net/next-gran-turismo-5-update-new-dlc-coming-december-20th/

Tak si kup SLIMLKO to neni tolik poruchove, kdyz mas na to smulu tak si dokup prodlouzenou zaruky treba na 3 roky a mas to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu