Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ahoj závodníci,

mám problém. Po delší době jsem opět pořídil PS3 a GT5. Updatoval jsem na 2.03 a jezdil licence. Když jsem se dostal na k IB-1

nastal problém s tím že prostě nebylo možné zajet licenci na GOLD prostě to nešlo. Problém byl v tom, že nešlo zapnout ABS. Vymazal jsem tedy game data a ejhle ABS jde zapnout. Odjezdil jsem si tedy komplet všechny licence na GOLD a updatoval opět na 2.03. Jenže teď je problém. Všechny auta která jsem za vyhrané licence vyhrál mají u sebe v garáži žlut vykřičník a nejdou ani otevřít ani prodat prostě nic... nevíte si někdo rady s tímto problémem ?

Díky moc za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pral jsem se s tím cca 2 hodiny. Když se koukneš na různá videa na Youtube, jde vidět že brzdí cca okolo 10 sekundy. Tohle když zkusíš bez abs poletíš uplně mimo plochu kde máš zastavit. Popravdě bez ABS to nedám ani na SILVER. Rozjezd, ano má vliv ale pokud brzdíš bez ABS kloužeš se jako blbec a prostě nezabrzdíš včas. Zkoušel jsem i poklepávat brzdu ale bez výsledku, jak říkám ani SILVER bez ABS...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za půl hodiny mi končí B-Spec endurance, schválně se kouknu jestli nemám uloženej replay ;) ale ty licence jsem 100% dělal někdy na konci prosince ještě před Vánočním updatem ;)

//ne, tak nemám, ale podle trophy listu jsem IB licence udělal 22.12. a vim, že jsem je jel celej den, takže 22. jsem i tuhle dělal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za půl hodiny mi končí B-Spec endurance, schválně se kouknu jestli nemám uloženej replay ;) ale ty licence jsem 100% dělal někdy na konci prosince ještě před Vánočním updatem ;)

//ne, tak nemám, ale podle trophy listu jsem IB licence udělal 22.12. a vim, že jsem je jel celej den, takže 22. jsem i tuhle dělal

Jak sám píšeš tak to bylo před vánočním updatem, takže tam ABS ještě třeba bylo ne ? To už asi těžko zjistíme... POřád to neřeší můj stávající problém :(
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SpideX: tohle není NfS,takže nečekej že bez abs zadupneš brzdu a zastavíš na zlato :P ...ale k tématu: tahle trofej mi chyběla jako poslední a bylo to peklo,ale nakonec sem to dal i na DS3 před pár dny...chce to jenom si vychytat sílu brzdění a místo začátku brzdění (a trpělivost) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak sám píšeš tak to bylo před vánočním updatem, takže tam ABS ještě třeba bylo ne ? To už asi těžko zjistíme... POřád to neřeší můj stávající problém :(

Podle všeho a toho, co jsem si teď přečet http://community.us.playstation.com/thread/4660617?start=0&tstart=0, je to problém toho, že některý auta byly při patchi upravený co se týče PP. Bohužel, problém zůstává ten, že pokud si je nekoupíš znova, tak je nemáš :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle všeho a toho, co jsem si teď přečet http://community.us.playstation.com/thread/4660617?start=0&tstart=0, je to problém toho, že některý auta byly při patchi upravený co se týče PP. Bohužel, problém zůstává ten, že pokud si je nekoupíš znova, tak je nemáš :(
Díky :) Holt tedy zkusím smáznout gamedata a auta prodám. Nejde s nimi totiž dělat vůbec nic... :(
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak bomba, smazal jsem GAME DATA a při nájezdu do GT MODE nešlo nic prostě zamrzlé... Updatoval jsem zpět na 2.03 a teď mi to nedává násobky peněz a exp pointů :-D To že mi v garáži neukazuje některé náhledy aut to mi nevadí ale tohle mě začíná *** :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím. GT5 mám teprve chvíli, takže nejdražší kousky ještě nemám, nicméně mě napadlo, jestli bychom nezaložili téma třeba "GT5 Photomode" a nedávali do něj nějaké pěkné fotky vyfocené z GT5. Na gtplanet.com jich je plno a tak mě napadlo, že bychom mohli něco podobného udělat i tady. Co vy na to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo už jsem to našel díky. Tak bychom to mohli trošku aktualizovat ;) Ještě jsem se chtěl zeptat. Právě při photomodu nevím jak jakoby "rozmazat" pozadí. Když dám shutter speed na málo, tak auto rozmazané je (pochopitelně když auto jede). Neví někdo jak nastavit, aby bylo rozmazané pozadí? (silnice, stromy atd)

Nějak takhle:

http://farm6.staticflickr.com/5249/5366329516_458e5dbafd_z.jpg

Je to nějakej random obrázek z googlu, ale tak nějak jsem to myslel :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu