Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

Co semi nelíbí je kdyš jedu npř 300km/h tak to vipadá jak dybych jel 100km/h.

tady za to hodne lidi kritizovali forzu.. (od GT..) ale u gt mi to taky prijde stejny tak nechapu co vuci tomu meli .. ale je mi to jedno .. nechci tu zadnej flame jen tu rikam svuj nazor :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ahoj ale ja nevím kde ste se dívali vy ale na sránce http://www.gameshop.cz/ps3-gran-turismo-5-prologue-platinum.html je už gt5 nejmíň rok dyť ja už ho mam pul roku doma.:::::::.

Dobrej postřech, moc ti díky, muhhahahaha :wohow: ( GT5 a GT5 prologue, není jedno a to samé)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lukisss007: Stačilo by umět číst a podívat se na obal hry...

Testovací trať pořadu Top Gear v Gran Turismu 5

Že se v Gran Turismu 5 dočkáme oficiální testovací trati pořadu Top Gear, se ví již pěknou řádku měsíců. Trať, na níž se neustále prohání testovací jezdec Stig, dokáže být pěkně zákeřná díky minimální přehlednosti a spletitosti jednotlivých apexů. Kazunori Yamauchi se celkem nedávno vydal s týmem na zkoumání trati, což zahrnovalo její kompletní nafocení, aby byla digitalizace posléze co nejjednodušší. Sám uznal, že je trať velice legrační a zajímavá. „Z helikoptéry jsme pořizovali vzdušné snímky, zatímco jsme na zemi měli týmy lidí, kteří okruh také fotili a všelijak měřili. To celé nám zabralo zhruba 3 – 4 dny.“ Poté následovala odměna v podobě osobní projížďky na trati, která se ale zvrhla v osobní peklo, kdy Kaz nevěděl co si má s vozem počít, s čímž mu nakonec musel pomoct sám Stig, když ho usadil vedle sebe, na sedadlo spolujezdce. „Zkoušel jsem zde jezdit sám osobně, ale je velice těžké najít si zde stopu. Je tak široká, že je těžké najít veškerá značení. To vše jsem se naučil, až když jsem se posadil po bok Stiga.“ Očividně se tak máme nač těšit, komplikovaných okruhů, kde si hráč procvičí všechny své řidičské schopnosti, není nikdy dost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžete prosím někdo poradit? Mám volant G25 a ve hře mě otáčení volantu o 900 nefunguje, ale zatáčení vozů se chová jako standardní o 270 stupňů. Jak aktivovat otáčení? V nastavení mě zarazilo, že nejde vybrat volant G25, ale různé FX, GT, EX....

Díky

Má někdo tedy volant G25 a funguje mu to tak, jak by mělo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má někdo tedy volant G25 a funguje mu to tak, jak by mělo?

No asi nikdo s tímhle super volantwem nehraje. Já na tom hrál na autosalonu a všechno fungovalo bez problémů. jak to ale bylo nastavení ti těžko poradím.

Gran Turismo 5 ve 3D + seznam automobilek

Internetem probíhá mnoho informací s nejasným původem a také nejasným cílem. Mnohdy se tak stane, že dokonce i zástupci obrovských společností vypustí něco, co vypustit nemají, anebo je to lež. I to se stává a my jim to musíme prominout. Jinak tomu není ani v případě Sony, která celkem nedávno vydala zprávu ohledně implementace 3D do her jako je LittleBigPlanet, Killzone 2 či Gran Turismo 5, kterou vzápětí vyvrátila. Dle samotné Polyphony Digital se ale můžeme těšit na 3D verzi jejich bájného jednorožce, Gran Turismo 5. „Tohle je poprvé, kdy implementujeme 3D do série Gran Turismo, přičemž GT5 bude dostupná později v tomto roce, ale už s podporou 3D,“ dodal Taku Imasaki, producent hry v US. Dle rozhovoru je tato implementace celkem oříškem pro vývojáře hry, kteří si s tím ale určitě poradí.

Na závěr přinášíme oficiální seznam automobilek, které se objeví v plné verzi. Jejich seznam není od GT PSP nebo GT4 nějak výrazně rozšířen, ale několika změn si určitě všimnete.

http://www.konzolista.cz/pdf/Gran_Turismo_5_Seznam_Automobilek.pdf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hrál jsem GT4 na PS2 a co mi ukrutně vadilo, tak byl model poškození a taky to, že se nedostavoval pocit rychlosti. Těžko soudit z videí (replaye vůbec neberu jako posouzení kvality grafiky, protože je to vždy ojebávka....vyšperkování grafiky, může být použito jiné rozlišení, vyšší stupeň AA....). Auta mi navíc přijdou, jak kdyby vážila tunu, připláclé k silnici. Mno uvidíme, nebýt odkládání, už jsem možná dávno PS3 vlastnil, protože v mém věku už mne FPS nebaví a u závodů je super motivace zajet čas lepší a lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu