Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

Ursus: No já jsem to hrál na Logitech G27 a ten kluk je do toho opravdu moc. Snažil jsem se najít něco na youtube a jednalo se o tuto verzi:

Jak říkám, prostě tahle hra je možná pro někoho super, ale jako člověk, kterej Subaru řídil na plnej plyn mohu říct, že je to uplně mimo, ale uplně mimo mísu.. Toto auto je dokonce speciál, ale není na úrovni ani klasické WRX.. A jako člověk, kterej chce dostat to nejreálnější pojetí hry, musím automaticky tento simulátor odsoudit, protože zvukově je přímo strašnej, graficky také a jak jsem řekl, auta se v něm prostě nechovaj reálně. Ten engine prostě není dostatečně dobrej, tam prostě lepších výsledků jen těžko dosáhnete..

Forza 3 vůbec nemá pocit rychlosti, věřte mě, že když člověk sedí v STI, tak je to něco extra, něco co má sílu a to forza 3 prostě nedá..

Už GT5P na tom je daleko lépe ikdyž se jedná o novější model, který už tak nabroušený bohužel není..

Shift je na ten pocit úžasnej, módy jsem tedy neměl možnost hrát, něco jsem našel tady a tiše doufám, že tak nějak bude fakčit Subaru v GT..

a realita pak tady:

http://www.youtube.com/watch?v=XFsCqooN9wg

Prostě o tom to je (v realitě je dokonce odfuk turba slyšet ještě více) a doufám, že tento pocit zachytí i GT, protože Subaru možná hodně lidí podcení díky pojetí v rfactoru, Forze 3 a trošičku i v GT5P, ale správnej simulátor ti nedává pocit, že se obraz zrychluje a že jede v autíčku na ovládání (:D), spíš má člověk pocit tlaku na všechny končetiny, obraz se mu roztřásá a do zatáček ubírá, protože to prostě letí nehoráznou kládu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Hezké videa. To muselo dát práci. Fakt super sběr. Ten rFactor tam dost ztrácí tím, že to je drift mód, ty jsou podle mě dost špatné. Ale lepší video nedodám, protože si nepamatuju slušný mód, ve kterém by bylo Subaru.

Ale chápu, co tím chceš říct a souhlasím. Mimochodem dost mě překvapilo to video z Shiftu, mile překvapilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ursus: Rfactor jsem hrál u kámoše s dobrým volantem, ale moc reálné mě to nepřipadá.. Měl jsem možnost se svézt v reálu v Subaru Impreza ´98, Nissanem 350Z a mělo to od reality strašně moc daleko, i když zase ty auta pravděpodobně někde stáhnul, takže třeba prostě jen nebyly udělány dobře.. Tím nechci říct, že by na tom forza byla lépe (má spousty výborných věcí, ale co se týče jízdy, tak to prostě zdaleka není ono.. Rfactor se snaží zase řízení dělat ještě náročnější, než tomu ve zkutečnosti je.. Asi nejpodobnější chování co se her týče mělo Richard burns rally, která je podle mě opravdu něco extra.. Tam to dělá ta vozovka a vše okolo, prostě téměř dokonalé. Ale pocitově byla nejblíže Impreza (i když to byl novější ročník) v NFS Shift.. Ano je to arkáda, ale prostě ten vnitřek a pocit rychlosti, zvuk, když tam auto točíš tak ten zvuk, turbo a šejk je absolutně reálnej. Ovladatelností ta hra ale pokulhává opravdu strašně. Mám pocit, že GT volí takovou střední cestu, na některejch vydejkách (hlavně GT HD concept) jsem viděl ten nádech RBR.. Takže tomuhle dílu GT opravdu věřím..

Tady je to video, skoro jak RBR.

http://www.youtube.com/watch?v=oWV4YXVZDKk

Skoro jak RBR a z reálného světa.. Uvidíme jak to bude v GT5

A dokonce zde bylo i zastoupení českých fanoušků:wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nevím co pořád s těma stopama máte.. :D Byl jsem na několika velkých akcích (DTM BRNO, WRC ADAC DEUTSHLAND, WRC WALES) a nikde jsem se s tím nesetkal.. Stopa se děje až v momentě, kdy je auto nekotrolovatelné (a to ještě není pokaždé pravda, závisí to na více faktorech) a pokud je auto nekontrovatelné , tak raději preferuju pořádnej čoud.. :D Možná bych to chápal u lidí, kteří chtějí driftovat, ale zase, pořádnej čoud je to nejpodstatnější.. Člověku pak může bejt totálně ukradené, co je někde třicet metrů za ním.. Viz naší přátelé z Japonska.. :D

http://www.youtube.com/watch?v=s2aXd_POD2c

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wardog: Ty myslíš tohle.. No já myslím, že ty nejfrekventovanější pasáže už budou pogumované od začtku.. To je věc, které si člověk zase tak moc nevšímá.. Když se koukneš na driftové tratě, tak tam je to taky svím způsobem předem pogumované a člověk nění schopen rozeznat to co tam bylo a to co tam přibylo.. Viz video.

Mimochodem, zde je vidět, že kouř je daleko více důležitej než samotné pogumování..

A zde GT5P. Které nemá zabudovanej novej systém kouře, který se má nacházet v GT5.. Myslím, že je to víc než dobré.. Začíná to od druhé minuty..

A zde FORZA 3.. (opravdu slabota)

Sou věci podstatné a pak jsou věci méně podstatné až nepodstatné.. A jak říkám, raději pořádnej kouř, kterej přímo ovlivňuje dění za váma a při řádném provedení poukazuje na Vaše řidičské zkušenosti, než pogumování které při tom spádu člověk ani neregistruje a je něco, co prakticky v reálném závodu neexistuje a když už ano, tak je to zavaleno hustým kouřem, který než se rozplyne, tak ani člověk neví, kde to auto projelo..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Gran Turismo 5 a jeho online možnosti

Snad nejočekávanější hra dneška, minimálně pro majitele konzolí PS3, je závodní hra Gran Turismo 5, jenž se na trh dostane v listopadu tohoto roku. Na internet se dostaly první jisté informace o online režimu, Ten se bude jmenovat My Lounge a bude sloužit jakoby takový rozcestník do online světa Gran Turisma. Bude podporovat voice chat i text chat až pro 32 hráčů, můžete zde sledovat vaše přátele, a to dokonce v reálném čase, jak závodí. Samotné závody poté budou pro max. 16 hráčů. Více informací zatím nepadlo. Níže se můžete podívat na video, které ukazuje nové efekty proudění vzduchu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GT5 prologue jsem sice nehrál, ale tahle hra nejde brát ani jako demo pro GT5 protože v době vydání GT5 bude už 3 roky stará a za 3 roky se v herním průmyslu stihne hooodně věcí vylepšit, změnit, vyladit, překopat a tak podobně...

To sice ano, ale i tak. Je to předvoj GT5, a mě to přijde odfláknuté, jen aby měli víc peněz na GT5.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bude tam nejaka vzhledova uprava vozu? vinyly atd. mohlo by to byt hnidopissky do detailu provedene

krom barvy nejspíš ne ... asi proto abby těch aut tam mohlo bejt více xDD (např. EVO8 na 100 způsobů xD)

ne nejspíš díky licencím a nebo že se jim prostě už nechtělo tohle přidávat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu