Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Menu, replay a garáž 1080p, hra 720p, fps by mělo být podle všeho 60

Tak potom ako v Prologue: Gran Turismo 5: Prologue = 1080p mode is 1280x1080 (2xAA) in-game while the garage/pit/showrooms are 1920x1080 with no AA. 720p mode is 1280x720 (4xAA)

http://forum.beyond3d.com/showthread.php?t=46241

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

pro Jeniczech: Jak tady píšeš, že RFactor je hrozný, že se v něm auta nechovají reálně atd. Tak jen tak pro zajímavost, takřka všechny stáje využívají pro verze RFactor (která se lisší, ale jen v drobnostech) všechny stáje F1 pro své simulátory, např. můžeš to vidět pokaždé, když před závodem představuje nějaký jezdec trať :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samot: Jo, protože je to prakticky freeware (Graficky a zvukově je někde na úrovni 10 let zpátky), který zkušenej tým programátorů dokáže upravit pro potřeby svého týmu během několika dní a né měsíců či roků. Díky tomu ale i nezávisle na tom se jedná prakticky o nejlevnější možnou variantu na trhu pro tými F1.

Srovnávat tohle:

http://www.youtube.com/watch?v=Vk_dyJokswo&feature=fvst

S tímhle prostě nemůžeš:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Závorka: Ale nejsem.. Neříkám, že GT5P je nějakej extra super simulátor, prostě rFactor v F1 slouží spíše k tomu, aby si jezdec zopáknul trať.. To je celé co jsem chtěl říct. Pilot WRC na příklad po Rfactoru rozhodně nepůjde.. Tj. jak pak může bejt Rfactor nejlepším simulátorem.. :D Tím samozřejmě nechci tvrdit, že je GT5P nebo Forza 3 nejlepším simulátorem, ale pokud se na to člověk koukne komplexně, pak jsou na tom oba tituly trochu lépe než rFactor..

Tohle by se asi dalo nazvat nejlepším simulátorem.. :D

http://www.youtube.com/watch?v=WV2IQdqUsc0&feature=related

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jakubgaluska: Jako hratelnost je jedna věc a grafika je věc další.. Nestavím grafiku před hratelnost, ale rovněž si myslím, že hra která má bejt nejlepším simulátorem by měla být graficky na úrovni alespoň posledních třech let a né, že si to po grafické stránce může rozdat s NFS 3: Hot pursuit (kde druhý jmenovaný titul vyhraje.. :D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mně by GT5 mělo být perfektní grafiku, ale spíš upřednostňuji hratelnost, a tomu 720p pomůže, protože bude hra plynulejší, i kvůli možnost 3D. Jeniczech je jako Canava, taky v jednom tématu tvrdí, že mu jde o hratelnost, a v druhém mluví jen o grafice :D. Navíc, hodně her vypadá v 720p líp jak v 1080p.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Legion: Jde mě o celek.. V 720p vypadá hodně her lépe, protože jsou do 1080p upscalované. Kdežto u GT to vypadá na full HD 1080p. Nicméně je mě prakticky uplně jedno, zda to pojede v 720p nebo 1080p. Nejde o grafiku, ale je rozdíl hrát něco co je konkurenceschopné (třeba RBR) a něco, co vyšlo později a je desetkrát hnusnější.. :D Prostě grafika není zase až tak důležitá, ale grafika v rFactoru na mě působí asi tak jako když v době LCD někdo vytáhne Black and White TV a začne mě přesvědčovat, že obraz není zase tak důležitý.. :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu