Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

plechová krabice nalakovaná special barvou... si vemte kolik stojí nalakování blbého nárazníku normalnim lakem...

hra

kožená peněženka

flashka

model mercedesu

tipy rady taktiky od skutečných professionálních jezdců

a možnost vyhrát mercedes .. no mě to zas tak málo muziky za hodně peněz nepřijde.. ba naopak mít ty peníze tak do toho schutí jdu (:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

plechová krabice nalakovaná special barvou... si vemte kolik stojí nalakování blbého nárazníku normalnim lakem...

hra

kožená peněženka

flashka

model mercedesu

tipy rady taktiky od skutečných professionálních jezdců

a možnost vyhrát mercedes .. no mě to zas tak málo muziky za hodně peněz nepřijde.. ba naopak mít ty peníze tak do toho schutí jdu (:

No ano, není to sice málo, ale k čemu mi je flashka, kterou si koupim za pár stovek (beztak to bude 1GB) a rady od, sice prof. jezdců, když budu jezdit na PS3 :D. Nic proti, ale podle mě je to příšerně drahé. A možnost výhry? Za to, že si mě připíšou do soutěže, mám platit tísic? Fakt nechci :D. Prostě mi to přijde příliš drahé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta nejdražší edice vypadá skvěle, flashky a tohleto s logem, celkově fakt hezký, ale ta cena je neskutečná.

Medvidek: Jenže to je podle mě věc, která se musí domluvit lokálně a "spontánně", a bylo by to složité to domluvit. Ale bylo by to pěkný no :).

Kapr: To ano, ale je škoda, že si to "nemůžeme" dovolit, protože podle mě je to předražené, tak si to nekoupím, ale rád bych si na to někdy "šáhl" :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LegionCZE napsal..

"No ano, není to sice málo, ale k čemu mi je flashka, kterou si koupim za pár stovek (beztak to bude 1GB) a rady od, sice prof. jezdců, když budu jezdit na PS3.."

Ne každý, kdo bude jezdit v automobilovým simulátoru Gran Turismo 5 na PS3, zůstane jen u ježdění ve hře, takže se rady můžou hodit a případná výhra skutečnýho auta je taky pro některý automobilový nadšence velkým lákadlem ;)

Upřímně, mít přebytečný 4 tisíce, tak ač na nějaký speciální edice u her nejsem, do tohohle GT bonbónku bych šel bez váhání, jelikož by to mohlo stát za to. A k tý USB flashce, o 1GB zřejmě nepůjde...

Převzato ze stránek sony-playstation.cz

Tato specialní edice ponese název Signature Edition a doporučená cena bude €179.99 (cca 4500,- Kč). Obsahuje mnoho exkluzivního obsahu:

  • kovová "vyřezávaná" krabička ve stylu SLS AMG Obsidian Black
  • Mercedes SLS AMG model v poměru 1:43
  • GT kožená peněženka se soutěžní vstupní kartou
  • USB klíčenka (4 GB) s Polyphony/Mercedes-Benz trailerem
  • GT kovová kapsička na klíč
  • dárková kniha s auty a lokacemi z GT 5
  • 200-stránkový Apex drivers magazín s radami o řízení, tuningu, budoucích technologiích a dalšími věcmi ...

4859725126_49c4c7c7fc_m.jpg4859725020_26364cc2b5_m.jpg

4859105069_427059d0fe_m.jpg4859105033_5e9ccaed30_m.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Maximum: Ani nevíš jak mě to láká, ale opravdu do toho nemůžu dát 5 tisíc, to je fakt příliš.4 GB není tak špatné, to tedy ne.

Vyhrát auta nebo jen svezení je sice super, ale to vyhraje jeden z těch několika milionů, co to koupí, nevím, jestli je tu nějaká reálná šance, že to vyhraju já :D

A nevim jak ty, ale já jezdit někde 200 km/h na horských silnicích nebudu, takže mi budou ty rady k prdu, ale může to být zajímavé, si to přečíst :)., Škoda, že to není v CZ, ale to by mi tolik nevadilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Echm, mně by se nejvíc líbila ta peněženka... Ale jinak 5 tisíc bych za to vážně nedal, své PS3 jsem dokonce koupil levněji... 5 tisíc, to bych si asi spíše koupil klasické GT5 a za zbytek volant... Samozřejmě fanda, co si takovou edici koupí, doma volant zřejmě mít bude. Já bych se cítil dost blbě, že jsem vyhodil tolik peněz za hru, když jsem to mohl utratit s přítelkyní, nebo podobně.

Mimochodem, předobjednat můžete zde, kdyby měl někdo opravdu zájem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to sračka.. :D 5000 může vyhodit naprostej blázen. Bohatě stačí klasická verze.. Vše co by stálo nad dvě tága je předražené.. Takže nejen, že je předražena ta první edice, ale ta druhá je naprostá zlodějina. Vím, že tu lidi budou říkat, že ty věci tak nějak cca stojí.. No ale pokud tak nějak cca stojí, tak mě pak nic nebrání v tom to koupit všechno zvlášť. Pokud by to celé stálo 2500-3000, tak se o tom dá uvažovat, jinak o tom musí uvažovat pouze blázen a nebo fanboy.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu