Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

nevim no, u takovéhle hry, u které se dá očekávat kupa DLC, které vyjdou na store bych asi do UK verze nešel, protože pak by bylo potřeba DLC stahovat z UK store, kde to například mě nebere kartu, navíc i dělení tady na foru by byl asi problém

po té dlouhé době čekání dát do GT5 trochu víc snad překousnu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to není jedno, hry pro EU a UK mají jiný ten kod na hřbetu (BLESxxxxx) a je dost her co to mají omezené jen na ten určitý kod, se koukni např. na DLC do Uncharted 2, CoD 5, tam máš napsaný na jaký kod to platí, jiná DLC ti s tím nejdou, proto mě nasralo, když jsem si loni takhle koupil v playcentru UK verzi Uncharted 2 a pak mi na to ty DLC nešli...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těch her, kde nejdou DLC EU do UK verzí je málo. Navíc je u DLC vždy napsáno, pro které verze her DLC funguje, takže nevidím žádnej problém. Případně pokud nepůjde karta, tak to jistí PSN poukázky, který jsou na eBay většinou i pod cenou hodnoty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těch her, kde nejdou DLC EU do UK verzí je málo. Navíc je u DLC vždy napsáno, pro které verze her DLC funguje, takže nevidím žádnej problém. Případně pokud nepůjde karta, tak to jistí PSN poukázky, který jsou na eBay většinou i pod cenou hodnoty.

no má to Activision a když to mělo U2 od Sony, tak proč by to nemohlo mít GT5, které je taky od Sony, nevím, které další hry od Sony mají DLC, co takové KZ2, nemá to také omezené?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepletete si UK s US? Nejsem milovník dlc, ale proč by UK verze (notabene, odkud myslíte, že pochází distribuce krabicovek do ČR) neměla mít funkční dlc vydané pro EU? Nebo spíše, proč by nemělo existovat to samé DLC funkční pro UK? Rozhodně nejspíš nepojede EU dlc na US verzi (nePAL)....ale EU vs UK....Ale asi ano, když máte ty zkušenosti.

Ale jak je psáno výš. Je přece předem avizováno, kde se DLC dočkají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepletete si UK s US? Nejsem milovník dlc, ale proč by UK verze (notabene, odkud myslíte, že pochází distribuce krabicovek do ČR) neměla mít funkční dlc vydané pro EU? Nebo spíše, proč by nemělo existovat to samé DLC funkční pro UK? Rozhodně nejspíš nepojede EU dlc na US verzi (nePAL)....ale EU vs UK....Ale asi ano, když máte ty zkušenosti.

Ale jak je psáno výš. Je přece předem avizováno, kde se DLC dočkají.

nepletu, jak správně na závěr dodáváš, mám zkušenosti, že na U2 z UK DLC z českého store nefunguje

nejde o to, že je napsáno kde se DLC dočkají, ale k čemu ti je to, že to DLC je na UK store, když ti tam nefunguje kreditka, jediná možnost je ta PSN card, ale to není uplně nejlepší řešení, když DLC stojí třeba jen 270 Kč a kvůli tomu je potřeba koupit 500 Kč kartu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejlepší je předobjednat v JRC, dát něco na protiúčet a máte Gran Turismo za polovinu. Já to takhle udělal i s Mafií, dal jsem na protiúčet GTA4 a vyšla mě asi na 1150,-. A když nemáte nic na protiúčet, kupte GTA za 350,-, předobjednejte v JRC a budete to mít za půlky, celkem teda cca 1200,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen kdyby tu byl stále někdo, kdo nevěří odložení:

We can confirm that Gran Turismo 5 will not be available this November 2nd, but the game’s release will be coming this holiday season.

We sincerely apologize to GT fans for the delay, however, creator Kazunori Yamauchi and the team at Polyphony Digital want to make certain they are creating the perfect racing experience, and we are confident that this ambitious game will exceed expectations when it launches.

We’ll have more information for you in the near future.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu