Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

to je ten problém "aspoň že tam dali něco" pořád nedokážu pochopit smysl bspecu, kdo si koupí závodní hru aby se pak díval z "boxů" a dirigoval, to je nuda, maximálně do tě 24h real time se to hodí pokud není možnost uložení nebo pro vydělání peněz bez námahy ... ty standard auta nevypadají až tak hrozně na v in game.. trochu mě mrzí absence kol na standard autechm s tím jsem si vždy v GT4 vyhrál... doufám že top gear bude stát za to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k tomu, že jsem neřidič, pořídil jsem volant a jsem v očekávání, tak jsem strašně zvědavej. Bude to moje první závodní hra na PS3. Co myslíte, bude se líbit? Nikdy jsem nehrál GT1,2,3,4, ani 5Prologue. No co, a když ne další jsou ve vývoji :D. NFS Shift 2, Test drive unlimited2 atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k tomu, že jsem neřidič, pořídil jsem volant a jsem v očekávání, tak jsem strašně zvědavej. Bude to moje první závodní hra na PS3. Co myslíte, bude se líbit? Nikdy jsem nehrál GT1,2,3,4, ani 5Prologue. No co, a když ne další jsou ve vývoji :D. NFS Shift 2, Test drive unlimited2 atd.

Dovolím si tě opravit Shift 2 už nebude patřit pod sérii NFS, od které se odtrhne a půjde dál vlastní cestou...no uvidíme na jaře

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.nowgamer.com/columns/casual-games/580/gran-tursimo-5-reviews-can-they-be-trusted Zpochybnění dosavadních recenzí a obhajoba GT5. V kostce: dobrá recenze na GT5 se nedá napsat po dvou dnech letmého hraní. Autor příspěvku se zamýšlí nad tím, co vede recenzenty k takovým závěrům a zda skutečně lze tyto recenze považovat za důvěryhodné, když například MP jel teprve včera. Tvrdí, že v dnešní době internetu si každý myslí, že musí být první s recenzí venku...protože v této branži, když nejste první, jste nikdo, atd atd....Ale tato hra si toto nezaslouží.

Jenomže to bys mohl takhle říct o kterékoliv hře vyjma akčních rychlokvašek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenomže to bys mohl takhle říct o kterékoliv hře vyjma akčních rychlokvašek.

Jenže kolik z těch recenzentů tu hru pořádně hrálo? Ty malé weby k dispozici hru určitě neměly...určitě ne dřív, než ty velké. Tzn., že to mohli hrát opravdu tak max dva dny a jestli vůbec. Museli taky napsat recenzi tzn. jestli tu hru hráli pár hodin, je to moc.

Je obvyklé, že hru mají novináři k dispozici mnohem dřív. Vždyť už to bylo na webech několikrát i týden před vydáním.

Jenže....za to si SONY může sama....bohužel. Pak k tomu sedne týpek, co hraje třeba spíše PC hry....poplive grafiku (protože co si budem povídat, žádné grafické orgie se nekonají...bomba by to bylo tak dva tři roky zpět a kdoví jestli) a už se to veze. Pak stačí ještě pár drobností a osmička či sedmička je na světě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nova za pusu > nejak nechapu proc zivit dalsiho prekupnicka kdyz to stejne posila z UK? To si to tam rovnou muze clovek sam objednat a bude to mit i levnejsi...:idea:

a abych nebyl uplne OT uz ma nekdo vyzkouseno GT5 s G25/27? Jak je tam prosim funkcni spojka atd... (muze motor chcipnout pri spatnym pusteni? nebo je to jen ze mackate jeden pedal navic ale vlastne zbytecne? Nikdy jsem spojku nemel a je to zatim jedina vec ktera me k G27 laka od DF GT.

Tak pokud by k tomu nekdo mohl neco napsat mockrat dekuju predem :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tomu hodnocení hry... taky jsem prvních pár dní hru hodnotil kolem 70-75%, ale po cca 35% kariéry a nahraných cca 15ti hodinách bych tomu i tu devítku dal :) Prokousejte se nudou pvních závodů k těm těžších s lepší AI a užívejte si závody a nesledujte stromečky v každý zatáčce... :)

Tak co se predbezne zkusit domluvit a zkusit online? Treba o pul 9? Nick mam Rash-182 ma zalozit by to asi mel nekdo s vyssim levelem aby bylo k dispozici vic trati. Kdo se hlasi?

Já bych dal, dám ti vědět na PM nebo pak na PSN :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak konečně :wohow::bash:... z GAME.cz mi GT5 přišlo asi před hodinou,tak instaluji a instaluji a instaluji .... Po přečtení hoooodně moc předešlejch příspěvků jsem na to fakt zvědavej.. I tak si ale myslím,ať tak nebo tak,určiťe to nebudou vyhozený peníze.A pokud srovnám mé hraní GT4 a mojí pracovní vytíženost,tak mám zábavu na 2 roky.:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz jste jeli nekdo v noci za deste v pohledu z kabiny pri ohnostroji? Jsem unesenej... A ty svetla mihajici se na palubovce...Je to nadhera.Snazim se to nejak zachytit,ale mov to nekde.

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

Edit: Tak neco malo z deste, je to fotakem na zvlastni prani :)

To z toho kokpitu nic moc, nejde to zachytit a v replay se mi ohnostroj nevyskytoval :(

post-15570-14687156076883_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já dnes nestíhám, ale můžete se mnou počítat na zítra. Pro větší přehlednost a aby sme to tady zbytečně nezahlcovali, jsem založil topic pro Online zde http://console-forum.net/tema/107803-gran-turismo-5-online?p=983678#post983678

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu