Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 3.55 Custom Firmware FAQ


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 655
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

No keď to takto pôjde ďalej, tak ľudia prestanú javiť záujem o ps3 (možno už neprejavujú, neviem, neskúmam). Všetko je to o biznise a v tomto prípade aj hackeri potrebujú zarobiť povedzme cez TB. Čiže až tak by som sa neobával toho, že Sony tvrdo zakročí a že sa boja vydať nové CFW. TB sa normálne predáva v eshopoch a zjavne to ani sony nevadí inak by už dávno zakročila. Bol by blbec ten, kto by si dojnú kravu nechal vypustiť z rúk. Časy Geohota sú preč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • Moderators

Podle TÉTO zprávy se podařilo týmu REBUG přivést konzole běžící na CFW 3.55 zpět na PSN a umožnit tak jejich majitelům zase alespoň na chvíli okusit ten pocit být online. Jak se uvádí, zřejmě to dlouho nepotrvá, než Sony provede protiopatření, nicméně je to známka toho, že PS3 scéna ještě není zcela mrtvá a že skulinky v nejnovějších FW a zabezpečených PSN serverech zde stále jsou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Dobrý den, mám problém s ps3. Flashnul jsem si ps3 i jsem nainstaloval Multiman a nahrál do složky game na flashce staženou hru ale když zapnu Multiman tak se mi tam ta hra vůbec nezobrazí už si s tím opravdu nevím rady.... byl bych opravdu moc vděčný za jakoukoliv pomoc a ještě když jsem si tam nainstaloval nejnovějšího Multimana tak mi to nešlo spustit a házelo chybu 80029519 tak jsem nainstaloval starší verzi a už se mi to spustí. Ještě jsem chtěl poprosit o nějakou dobrou stránku s ps3 hrami, neboť je táké možné že hry které jsem zkoušel byly poškozené. Děkuji za odpovědi. Ps. vím že to píšu jako tatální ♥♥♥♥♥ ale už si fakt nevím rady :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CFW mám Wanikoko, verzi multiMana 4.02, hry kopíruji do složky GAMES na flashce, flashku mám naformátovanou na FAT32. Ps3 mám z druhé ruky a předchozí majitel tam nějaké hry měl a stále tam jsou protže kddyž zapnu Filemanager tak je tam vidím ve složce game ale nevím jak je mám spustit jestli to vůbec nějak jde. Jsem úplný začátečník :( za stránku moc děkuji. A ještě mi nejdou instalovat žádné PKG aplikace vždy mi to vyhodí error 80029563 :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nj tak nejdřív začni tím že přeinstaluj CFW na kmeaw. nejdřív tam nainstaluješ zpátky OFW 3.55 a pak zase CFW ale jinej typ. Waninkoko neni dobrej CFW.

potom smázni multiMANa, a nainstaluj ho znova(kdo ví co stim udělal minulej majitel, lepší nezjištovat a přeinstalovat :D)

hry dáváš dobře do šložky i systém souboru máš dobře na FAT32 tam problem nebude.

jinak když ses koukal do složky GAME ve filemanageru tak tam se ukládají PSNhry, instalovaný data z her a prostě všeobecně všechno co nainstaluješ z PKGčka, odtud se hry nespouští

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hurá už se mi tam nahrála hra a i se ukazuje v multimanu ale když jí chci spustit tak se mi to normálně vrátí do menu a kliknu na ní jako kdybych chtěl spusti origo hru v mechanice ale potom to zčerná a nic se neděje :( a nebo když to nezčerná tak to napíše chybu 80010017 už fakt nevím několikrát jsem vše přeinstalovával a nic prostě pořád mi to nefunguje:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu