Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 3.55 Custom Firmware FAQ


tekken90

Recommended Posts

Kdo chce flashnout ps3, napište mi zprávu. Je nutný HW zásah pomocí e3 flasheru, pokud je firmware vyšší než 3.55.

Jsem z Prostějova.

http://console-forum.net/tema/162289-nabizim-flash-ps3-na-nejnovejsi-cfw-4-50-rogero

Upraveno uživatelem Mušák
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • Odpovědi 655
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Cau lidi mam tu ps3 slim s OFW 3.55 jen bych chtel vedet co vsechno do ps3 mam nainstalovat abych mohl hrat stazene hry.

Jedna se mi o to ze prvni stranka nebyla aktualizovana 3 roky takze bych chtel to nejnovejsi co internet nabizi.

Takze jaky si mam nahrat CFW(nejnovejsi) a jake programky(napsat verzi toho programku) k tomu abych pote hru spustil,kdyby byli linky na stazeni techto programu byl bych rad ale neni to nutnost :)

Predem diky za podrobne info.

Upraveno uživatelem Marvdark
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, potřeboval bych využít Vašich zkušeností.

Mám ROGERO 4.5 a udělal jsem si v Multimanu Back-up NHL 14. Když to však chci pustit z té zálohy z disku, při tom přepínání mezi Multimanam a úvodním meny mi to vždycky zmrzne tak, že pomůže jen tvrdý restart. Na obrazovce se objeví akorát takové příčné přerušované pruhy.

GTA V jsem přitom zálohoval a spustil z disku bez potíží - tím samým postupem. Takže hypoteticky by chyba nemusela být ve mně. :-)

Nemáte prosím ánung, čím by to mohlo být?

Velice děkuji,

Honza

-----------------------------

Vyřešeno. Stačilo z nastavení vyhodit BD Mirror a Direct Boot a jede...

Upraveno uživatelem rak038
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Ahoj. Bracha dostal PS3 slim, který je bez mechaniky. Pokouším se teda o flash, ale zatim nic. Mám verzi 4.53 a někdy vidim napsáno že donwgrade jde, někde že ne. Nevím jestli to dělám správně, ale stahl jsem už nekolik CFW 3.55 a když to spustim, jede to asi na 75% a pak ,, The data is corrupted´´ . Nemůžete někdo poradit jestli to teda vůbec jde či co dělám špatně? Předem dik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat.

Mám PS3 cech-4004C a firmware 4.70. Změnilo se něco a půjde to softwarove flashnout na nižší firmware 3.55 abych mohl hrat hry s HDD?

Nebo mám rovnou kontaktovat pana Mušáka, který to dokáže hardwarově upravit.

Předem děkuji za reakci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 8 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu