Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 3.55 Custom Firmware FAQ


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 655
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Musím nějak hry rozdělovat jako to bylo na jailbreak ???

Díky

Ano. Pokiaľ použiješ Gaia manažer (doporučujem GAMEZ.pkg) vytvorí ti zložku v hdd0/GAMEZ/ID_hry. ID hry snáď vieš čo je. Pri multimane môžeš hry dávať hdd0/GAMES/ID_hry. Tento program dokáže pracovať aj so zložkou GAMEZ. Netreba žiadny ftp. Oba programy ho majú integrovaný. Ja používam oba, ale hry ukladám primárne do GAMEZ.

tak jsem na Kmeaw a musim si prekopirovat hry do jiny slozky aby to rogero videl... chtel sem to udelat pres blackb0x ftp, ale kdyz ho chci na ps3

spustit tak mi to zahlasi "an error during the start operation (cisla)" co je spatne?

Byť tebou skúsil by som multiman alebo gaia. Podobné problémy by si neriešil. Inak táto chyba vyskočí pokiaľ je problém so súborom EBOOT alebo je zložka zle umiestnená.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stahnul jsem jinou verzi a maka to dobre :) ale nastal jinej problem ... nainstaloval jsem rogero manager a ten zacal kopirovat hry do hdd0/games ale ted nemuzu najit vsechny zalohy ktere jsem mel nekde (myslim ze hdd0/games/oman6464...) jednoduse nemuzu najit slozku oman ... je mozny ze mi ji rogero vymazal?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stahnul jsem jinou verzi a maka to dobre :) ale nastal jinej problem ... nainstaloval jsem rogero manager a ten zacal kopirovat hry do hdd0/games ale ted nemuzu najit vsechny zalohy ktere jsem mel nekde (myslim ze hdd0/games/oman6464...) jednoduse nemuzu najit slozku oman ... je mozny ze mi ji rogero vymazal?

Ano je některé manažery to dělají

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prečítal som si túto tému a mal by som niekolko otázok. Možno, že sa budú opakovať ale myslím, že to zvládnete.

Rozhodol som sa, že skúsim nejaký ten CFW.

Mám FAT 60GB verziu s označením CECHCO4 a OFW 3.41. Uvažoval som o CFW Waninkoko v2 ale niekde som zaregistroval, že na verziu s označením CECHCO4 ešte nič není ak nepočítam jailbreak.

Potvrdí mi niekto túto informáciu? A ešte jedna, na 60GB verzii mi idú aj originálky s PS2.

Ak by som si dal CFW išli by mi tiež zálohy s PS2? Je to nejako riešené aj týmto smerom.

Dík za odpovede....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prečítal som si túto tému a mal by som niekolko otázok. Možno, že sa budú opakovať ale myslím, že to zvládnete.

Rozhodol som sa, že skúsim nejaký ten CFW.

Mám FAT 60GB verziu s označením CECHCO4 a OFW 3.41. Uvažoval som o CFW Waninkoko v2 ale niekde som zaregistroval, že na verziu s označením CECHCO4 ešte nič není ak nepočítam jailbreak.

Potvrdí mi niekto túto informáciu? A ešte jedna, na 60GB verzii mi idú aj originálky s PS2.

Ak by som si dal CFW išli by mi tiež zálohy s PS2? Je to nejako riešené aj týmto smerom.

Dík za odpovede....

Na staršiu verziu PSka by som odporúčal Kmeaw nie Waninkoko v2. Ako je známe je veľká časť starších modelov u ktorých po nainštalovaní Waninkoko došlo ku bricku konzole. Určite by som to neriskoval aj keď model nie je v zozname brickov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chcem sa opýtať keď chcem Kneaw 3.55 inštalovať na slim PS3 CECH 250A4 mal by sa mi

teda nainstalovať korektne bez akehokolvek Bricku? Pytam sa len pre istotu keďže som to zatial robil na FAT verzii PS3..

KMEAW Ti nebrickne zadnou PS3....at je FAT nebo SLIM. K bricku dochazelo jen u Waninkoka v1, ale tam myslim uz to vyresily v2.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uhádol si. Fakt stupídna otázka.

Taky bych byl rád kdyby ste se zdrželi připomínek na moje stupidní otázky...pokud vim tak k tomuhle FAQ slouží -__-

A k čemu je asi CFW?... Jo, a jinak to máš napsaný hned v úvodu tématu ve FAQ...

Hups omlouvám se toho posledního sem si nevšim :-D Takže jestli sem to dobře pochopil, tak se dá CFW nainstalovat na jakejkoliv ps3 slim?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,chci se zeptat,jak poznám že mám nainstalovaný CFW v pořádku? nainstaloval jsem OFW355,pak WaniiKoko ,ale při updatu to běží do 38pct, pak skočí 100pct ,naběhne to a v system information mám version 3.55.Nejde mi spustit jakkýkoliv manager! Updatoval jsem jak z menu i přes recovery...(vždy jsem mezitím updatoval na OFW).Neví někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu