Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dark Souls


.Den

Recommended Posts

Čau,

1.) písmeno určuje s čím se "scaluje" útok. Vlastně to určitým násobkem navyšuje útok zbraně podle toho jakej máš na dané kategorii level. - žádnej bonus, E nejhorší, S nejlepší

2.) Obě prakticky k ničemu (můžeš je směnit/prodat - v určité fázi hry)

3.) Lebku jsem snad ještě ani nepoužil :) myslím ale, že to láká určitý nepřátele, tuším že hollows, ruka je je bezpečná kletba aby si mohl zabíjet duchy v londo ruins

4.) Slouží k navýšení ranku v tzv. Covenants (u každé party se zvyšuje rank něčím jiným, někde je to humanita, někde jsou to mince, někde oči atd. . .)

5.) dál do blighttownu - je víc cest, správně by si měl jít do dolního parishe a pak přes depths. Zkus vrata na mostě jak je červenej drak (tam jak si získal drake sword), tak na druhé straně, kde poprvé stojí Solaire jsou vrata. . .

Drake sword na začátek OK, ale jsou mnohem lepší zbraně. Jak budeš mít vyšší level, tak se vyplatí jít do něčeho se scallingem. Navíc některý zbraně, když je vylepšuješ, tak se může scalling upravit. . . Je prostě hodně cest jak na to :)

Na items atd. se zkus mrknout na wiki

http://darksoulswiki.wikispaces.com/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

zdravím všechny nadšence této výtečné hry. Vyskytl se mi celkem závažnej problém. Hra mi začala zamrzat. Stává se to nahodile na různých místech. Stalo se mi to třeba 3x do hodiny a pak zase 10 hodin nic. No a dneska už se mi to seklo asi po desátý...Nesetkal se s tím někdo? Mám slimáka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ano vyřešil jsem to tím ze jsem koupil jinou plácku která mela jiný bles....bylo to ale v době kdy byl problém i s grafikou a po jejím opravení již vše bezelo jak ma....zamrzalo to při nacitani

Odesláno z mého Nexus 5 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Placka je jak zrcadlo...už jsem zkoušel. Zkusím tedy ještě máznout ty game data. Díky

Tak jsem přeleštil ještě jednou disk a smazal game data, nicméně se mi hra opět sekla asi po minutě hraní. Napadlo mě hned vyzkoušet jinou hru, jestli nebude problém s mechanikou. No a další hra mi běží bez problémů. Na disku (dark souls) není viditelný žádný škrábanec ani nic jiného...vůbec nevím čím to může být :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Zdravím, možná t jen nechápu a vy si teď říkáte "Co to tady ten ťuplas píše ??,, ale jde o to, že používám štít + meč (Drake Sword) s AP 220, který konkrétně Shell-eaterum v Ash Lake dává dmgokolo 43, zatímco Great Club s upgradem +5 (AP 202?) jim dává okolo 175! Nejdřív jsem je mlátil tím mečem a pak sem si řekl, no co zkusím tu kládu, a najednou bomba za 175 ? Jak mám tedy vybírat zbraň ? Nebo jsou konkrétně tyto mobky vůči tomu zranitelnější ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Je vidět že jsi opravdu mega fanoušek (nic proti),.... dneska jsem se celej večer s kamaradem bavil v hospodě o Dark Souls (ve smyslu že jsem měkej že jsem to nedohrál a že mě to štve ) :-) ...Těším se na dvojku a snad konečně najdu sílu,nervy a odvahu abych to dokončil ... snad to nezkončí rozchodem s přítelkyní , protože minule jak jsem byl při DS vytočenej tak to těžce dejchala :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je vidět že jsi opravdu mega fanoušek (nic proti),.... dneska jsem se celej večer s kamaradem bavil v hospodě o Dark Souls (ve smyslu že jsem měkej že jsem to nedohrál a že mě to štve ) :-) ...Těším se na dvojku a snad konečně najdu sílu,nervy a odvahu abych to dokončil ... snad to nezkončí rozchodem s přítelkyní , protože minule jak jsem byl při DS vytočenej tak to těžce dejchala :-)

takhle jednoduchou hru nedokoncit:D U DS2 te ceka to same a to jeste nebudou zadna videa,guide a tak,takze bude trpet vice. To radsi zacni hrat jednicku znova a pomahej si videi.

GAME ONE cca 20 hodin na dokonceni (realny cas 14 dni + mixovani s demons souls,kde jsou si zkousel ruzne tahy a vylepsovaky)

NG+ 6 hodin

NG++ 3 hodiny

NG++++ 2,5 hodiny

to Rowan:

dneska mi konecne z japonska po pul roce prisel Dark Souls: Desing Works(From Software), uz se tesim,jak si odpoledne vyzvednu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

The edition will cost 1550 dkk for xbox360 or PS3, and PC will cost 1450 dkk...

So shipping will be 280 dkk + a box for it inside EU

takze nejakych 5-6 tis. Uvidime,jestli to vubec budu mit je to delane pres prostredniky. necham se prekvapit.

http://www.webhallen.com/se-sv/spel/playstation_3/183634-dark_souls_ii-webhallen_edition

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja to objednavat nebudu, je to delane pres prostrednika,ktery nabiral lidi na zacatku lednu a 10.1. ukoncil predobjednavky. Kdyby tam probihal cancel order,tak ti reknu. Ja si z te edice akorat necham tu helmu,batoh a ring, ostatni veci jsou stejne jako ve vsech collector´s edici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu