Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Crysis 2


Susperian

Recommended Posts

Samozřejmě je grafika na tom lépe u PC verze než u XBOXU, ale v tomto případě není zase takový rozdíl a už vůbec se nedá říct že na xboxu je to škaredý. myslím si že i tak se jedná z jednu nejlepších graficky povedených her na konzole. Další věc je , že v této chvíly CRYSIS 2 běží na PC pouze pod DX9, ale až to bude pod DX11 tak to bude zřejmě grafická slast pro oči. Toho bychom se mohli dočkat mi konzolisti až u další generace konzolí (XBOX720???). Pevně doufám že už taky bude podporovat DX11 , i když v té době bude PC zase o krok nebo dva ve předu a budou třeba DX12...13? kdo ví. Prostě i tak je to graficky moc dorý:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Proč by se nemohlo srovnávat?Je to pouze diskuze o této hře a to k tomu patří... Jinak pro ccinkyda - já neřekl že na PC to neni lepší, pouze jsem poukázal na to, že z toho videa je to porovnání dobře vidět a zas až tak velký grafický rozdíl to není... podle mě se to na xbox velice povedlo a jsem příjemně překvapen... když jsem pročítal ty názory o tom jak to na pc vypadá o 100% lépe tak s tím zas tolik nesouhlasím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě to docela sklamalo ale podle co-optimus.com tam není splitscreen a ani coop :( Což je docela nevýhoda oproti novým hrám, většina nových her tyto možnosti mývá :(

Většina rozhodně ne, pořád mi přijde, že je to spíše vyjímka než pravidlo a zrovna u takového Crysis to chápu...neumím si tu hru představit v Co-opu...narusovalo by to ducha te hry....splitscreen by byl fajn, ale nekde jsem cetl ze je to i dosrt narocne na HW, takze chapu ze by to konzole nemuseli utahnout....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Grafika má u mě velký plus

Tak to ste nehrál pc verzi :) já mám na jednom Full HD LED monitoru napojený xbox a herní pc a rozdíl je okamžitě zřejmý. Na pc grafiku nemá. Ale když člověk hraje jenom na xboxu, tak mu to nepřijde, protože i ta konzolová grafika je moc pěkná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to ste nehrál pc verzi :) já mám na jednom Full HD LED monitoru napojený xbox a herní pc a rozdíl je okamžitě zřejmý. Na pc grafiku nemá. Ale když člověk hraje jenom na xboxu, tak mu to nepřijde, protože i ta konzolová grafika je moc pěkná.

můžu potvrdit, sám to mám tak zapojené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to ste nehrál pc verzi :) já mám na jednom Full HD LED monitoru napojený xbox a herní pc a rozdíl je okamžitě zřejmý. Na pc grafiku nemá. Ale když člověk hraje jenom na xboxu, tak mu to nepřijde, protože i ta konzolová grafika je moc pěkná.

Páni, tak to je mi prekvapeni....Cim to asi bude ? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi nechcete už konečně přestat s tím porovnáváním a soustředit se na samotnou hru? Třeba jaká je délka, kvalita obsahu atd. Připadám si fakt jak v kocourkově. Asi 90 procentům lidí je jasné, že na PC to vypadá líp stejně jako bude třeba vypadat nový Batelfield tak proč to tady pořád zdůrazňujete? Je to nějaká forma duševní onanie? Jen mě to zajímá jsem už starší ročník :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele tak to prostě je PC, XBOX360 a PS3. Taky navrhuju přestat tady polemizovat o grafickém vzhledu jednotlivých verzí a soustředit se na hru samotnou, náplň hry postup ve hře a tak, já čekám až na pátek na origoš tak vykládejte a přehánějte ať si čekání zkrátím:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Většina rozhodně ne, pořád mi přijde, že je to spíše vyjímka než pravidlo a zrovna u takového Crysis to chápu...neumím si tu hru představit v Co-opu...narusovalo by to ducha te hry....splitscreen by byl fajn, ale nekde jsem cetl ze je to i dosrt narocne na HW, takze chapu ze by to konzole nemuseli utahnout....

tak to mas hooodne malou predstavivost,treba farcry starej byl na split vcetne budovani map a jak jsme se mladym vyradily,ja bych to uvital a urcite sposta lidi co nehrajou online,dyt tam neni ani system link wtf???

cece ty delas jak kdyz nekde hrajes ligu :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tO ME sere ze vypli to demo, mam depku :D, furt cumim na to video jak zapnete tu hru :D

Este nekdo pochybuje ze MP v crysis 2 bude jeden z nej? http://www.eurogamer.cz/articles/crysis-2-multiplayer-gc-dojmy

Ja....osobne mam mnoho jinych mp her, ktere si zahraju radsi...az si crysis koupim (asi z druhe ruky az opadne cena), tak se tesim hlavne na single..reci jen je tu MP tak trochu "druhorady" :) Jinak ta znelka Crysis 2 me celkem srala a mrzi me ze na OST spoluprocoval zrovna Zimmer...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu