Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Tekken Dark Resurrection


shadow.wizard

Recommended Posts

NJN, ale je něco jinýho mít 300:8 proti počítači a 968:72 proti živejm lidem... Já kdybych hrál jenom proti PSP anepučoval to kámošum tak asi taky budu mít téměř perfektní, ale hraju jednou dvakrát do týdne s bráchou takže se to moc udržet nedá..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 477
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

NJN, ale je něco jinýho mít 300:8 proti počítači a 968:72 proti živejm lidem... Já kdybych hrál jenom proti PSP anepučoval to kámošum tak asi taky budu mít téměř perfektní, ale hraju jednou dvakrát do týdne s bráchou takže se to moc udržet nedá..
to máš pravdu no že proti lidem to tak moc nejde udržet... jako nvm jestli by to šlo ale nad kamošem mám 70:5 no to je jedno. jen že on tam u toho 968:72 nepíše nic že by to tak dal proti někomu... píše tam že to dával na ultra hard ;) i tak n1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám ještě takovej dotaz možná trochu blbej :D jak vytvořím stínovou postavu/ ghosta?? našel sem jak to příjmou/poslat atd. ale abych to mohl poslat bych nějákou musel mít :D

ghost se tvori pri boji v arcade a dojo. v menu na zacatku souboje zapni update ghost - bude se jakoby ucit tvuj styl dokud ho zas nekdy nevypnes. (pouze arcade/dojo). kdyz se ti vytvori udela se ti v SAVEDATA na karte slozka UCE....GHOSTM (asi jako My Ghost). Pokud chces hrat sam proti sobe musis si vytvorit slozku UCE...GHOSTF (Friends?) ktera bude obsahovat ikonku a PARAM.SFO (ten tusim nejde pouzit ten samej co z GHOSTM) kdyz si tohle sezenes pak uz staci vzit tve ghosty z GHOSTM a prejmenovat je z PLAYERcislo na PERSONcislo a dat do slozky GHOSTF.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám 5.00 M33-3 to mě napude?

:( já vůbec nvm jak to nainstalovat

edit: už sem to nainstaloval a dyž podržím na 3 s select tak mi vyjede ta tabulka...poradíš mě pls jak si mám vybrat toho japanichio?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Daš Select cheats a tam je cheats Mokujin-Jinapchi nebo něco takovýho a pak kolečkem vylezeš a zapneš cheaty (Y u Enable cheats) a pak jenom doufat že to pude. Já tenhle cheat když zapnu tak se mi PSP většinou sekne.

nn je tam jenom nesmrtelnost :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Můj nejoblíbenější bojovník je Raven,

velmi mně zaujal a proto jsem se naučil všechny tricky a jsem sním,dá se říct neporazitelný

každý je porazitelný :bash: a když píšeš že umíš všechny triky umíš tu chytku nebo ten 'power' utok jak musíš namačkat moc šipek do toho ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu