Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

R.I.P našeho moderátora KENNyHO


radekgrimm

Recommended Posts

  • Odpovědi 165
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Omlouvám se, o mrtvých jen dobře ...

Škoda každého promarněného mladého života. I já jsem ho za moderátora měl rád.

Ale někteří to tu už přehání. Pochybuji, že pro všechny co to napsali, byl tak nejlepší a že kvůli něho budete brečet, když ho znáte jen z fora.

Nejsmutnější je, že z některých příspěvků ta přetvářka jenom srší..

Líto mi to sice je, ale omlouvám se, že nejsem tu jak tady polovina lidí, co tu přispělo a nebudu brečet. Osobně ho jako většina neznám a brečet kvůli cizího člověka mi příjde divné.

Co děláte při povodních u nás? Nebo zemětřesení v Japonsku, kde umře mnohem více lidí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rest in Peace Kenny ;)

Souhlas s Negtem: Tady na fóru, třeba taky někdo umřel (sice né tak významný, ale stejně nic se nedělo. Chápu ty ,kterejm nějak pomohl a měli ho za kámoše.

BTW:rixi to jsi toto schéma fóra "spíchnul" kvůli této příležitosti, nebo bylo někde v záloze černý motiv CF? Je to hezké že se takhle kvúli úmrtí člena změní aspoň vzhled. Každopádně je vidět že tady na CF jsou lidi kteří si ostatních váží a dokáží jim tady vzdát poctu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se, o mrtvých jen dobře ...

Škoda každého promarněného mladého života. I já jsem ho za moderátora měl rád.

Ale někteří to tu už přehání. Pochybuji, že pro všechny co to napsali, byl tak nejlepší a že kvůli něho budete brečet, když ho znáte jen z fora.

Nejsmutnější je, že z některých příspěvků ta přetvářka jenom srší..

Líto mi to sice je, ale omlouvám se, že nejsem tu jak tady polovina lidí, co tu přispělo a nebudu brečet. Osobně ho jako většina neznám a brečet kvůli cizího člověka mi příjde divné.

Co děláte při povodních u nás? Nebo zemětřesení v Japonsku, kde umře mnohem více lidí...

To jsem sem chtel napsat uz dlouho. Takhle zhruba jsem se vyjadril na chatbox.

Uplne s tim souhlasim. Je to sice smutne, skoda kazdeho mladeho zivota... Presne jak pises, jenze pokud toho cloveka neznam osobne, tak nemuzu tvrdit, ze byl NEJLEPSI, NEJHODNEJSI atd. superlativa a ze je to pro mne tragedie.

Je to samozrejme velmi smutne, uprimnou soustrast rodine (kterou neznam), ale takovych veci se denne deje (ani nevim jaky radove pocet? Miliony? Miliardy lidi umira?)... A kdybych mel truchlit kvuli kazdemu, tak nic jineho nedelam. Chvilka ticha se urcite hodi, ale jak pise negto - vetsina to tu prehani a vubec to nemysli uprimne. Pretvarka tu jenom srsi. Najednou se mi zda, ze ho na foru kazdej znal osobne a byl to kazdeho nejlepsi kamos...

O zesnulych jen to nejlepsi, ano! Ale v ramci moznosti - pouze pravdu a pouze uprimne prece! Za mne (znovu) je mi ho lito, jako kterehokoliv jineho zmareneho mladeho zivota, ale kdybych tvrdil, ze byl NEJLEPSI, tak lzu sobe i jemu a vsem a nemyslim to uprimne, kdybych tvrdil, ze kvuli nemu placu, opet bych lhal! A ano, je to smutne, ale nezapominejte, ze si za to v dusledku muze sam... Kdyby jezdil opatrne, byl by tu s nami a nemuseli bychom ho tu litovat a dal bychom si s nim mohli psat! Snad jeho smrt je alespon poucenim pro ostatni (mlade nezkusene) motorkare, kteri si mysli, ze slapnout na pedal je to nejhustsi, co muzou udelat - neni! Hrdiny se nestanete... Za smrt to nestoji - a bude to jen a jen vase chyba, ze jste slapli na pedal, nepujde to svest na nic jineho ani na nikoho jineho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To anonymous a Neghto: Vy jste tomu daly korunu. Co jsem to tady pročítal, tak nezaregistroval jsem, že by někdo psal přehnaně nebo falešně. Každý tu mohl svobodně napsat něco pěkného o něm, tudíž proč by někdo psal něco, co necítí, nemyslí vážně, to mi nejde do hlavy. Když to tak vezmeš lidé zde na fóru jsou jakousi skupinou lidí mě blízkou, ne jako cizí lidi v Japonsku, nebo když se stane lidem něco při povodních v ČR - ty neznám, nikdy jsem s nimi nepřišel do žádného druhu kontaktu, ale zde na fóru s lidma komunikuji, zjišťuji jací jsou a když se někomu něco stane, uvědomíš si změnu, je to zásah do tvého poklidného života - něco se stalo, co se nestává každý den. Nevěřím, že by se tu psalo nazdařbůh a jestli se vám to nelíbí tak si to nechte pro sebe, je to nevhodné!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dupenka naprostý souhlas! Any a negto, zajímalo by mě na co si to hrajete nebo co si myslíte, ale to co říkáte je naprostá kravina. Přátelství přes virtuální svět sice není takové jako to reálné, ale přesto může být velice silné. Sám osobně mám takovýchto přátel spousta a například jen kvůli nim hraji některé hry. Vím, že zde je to něco jiného málo kdo byl s Kenny přítel i přes virtuální svět. Ale přesto se mi nad vašimi slovy zvedá žaludek! Kenny naprosto bezchybnej mód, podle mě nejlepší tady. Vy se s ním určitě rovnat nemůžete! Vždycky kladně poradil, nepamatuju jedinej moment kdy by zněl nepříjemně nebo tak něco... By to frajer a opravdu nejlepší mód co tu byl. A neříkám to jen proto, že umřel. (sám jsem ho chtěl před koncem roku nominovat na nejlepšího móda tady). Prostě příště si pořádně rozmyslete co říkáte. Opravdu by mě zajímaly vaše myšlenky. Nevím jestli žárlíte nebo si prostě jen hrajete na ty rozumný, ale upřímně JDĚTĚ DO HÁJE! Jediný kdo se přetvařuje jste vy! A to, že říkáte, že takhle nebrečíme proti japonsku nebo tak, je z jediného důvodu. Kenny nebyl cizí! Byl to dobrej kluk/mód. Hodně lidem bude chybět. Ale hlavně! Všichni tady projevili lítost. Jasně, že málo kdo brečí, ale mě osobně to zkazilo den a dost jsem nad tím přemýšlel.

Říkejte si co chcete. Klidně mě setřete, urážejte, je mi to jedno. Je mi z vás zle. Vše co říkám je zcela upřímný, takže nechci slyšet ty vaše kecy o přetvářce atd. ...

Edit: Možná jsem to trochu přehnal. Znova jsem si přečetl ty vaše posty a vím, že jste to v podstatě mysleli dobře, ale mohli jste si to odpustit. Určitě to co jsem řekl výše nechci vzít zpět, byla to první reakce. Nemusíte to řešit, jen si to uvědomte...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panebože lidi, Kenny tento topic musí z nebe proklínat !!!

Smrt je smutná věc, a když je to někdo s kterým jsme se zde chtě\nechtě potkávali je to ještě o dost smutnější.

A na tom že tady někdo posílá pozůstalým soustrast nevidím nic špatného ...

Osobně jsem se s Kennym často dostával do křížku, ale vždy to bylo mou chybou kterou jsem si nedokázal přiznat.

Ale o to tu vůbec nejde, jde tu o to že vyhasnul mladý život :(

A i když jsem ho osobně vůbec neznal a měl s ním takový vztah jaký jsem měl je mi to upřímně velice líto :(

A rodičům posílám nejupřímější soustrast ... *Rest in Peace Kenny* :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu