Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fifa 12


Mike55

Recommended Posts

  • Odpovědi 356
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

na každý fifě na PS3 mě strašně štve,že když fauluješ a soupeř dostane výhodu a po dokončení akce přijde rozhodčí k tomu hráči ,který fauloval a dá mu normálně kartu,to je děsná kktina...

tak hraj PES.Tohle je právě naprosto normální a reálný.Když jsme hráli PES,tak mi kámoš mohl přelámat hráče,ale když byla výhody,tak se hrálo dál a nikdy nedal rozhodčí kartu.A to mě děsně vytáčí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Tak dnes jsem si stáhl demo PES 2012 sice tam píšou že to je nějaká alpha verze, ale takhle jsem se u fotbalu dlouho nezasmál.... To snad nemyslí KONAMI ani vážně s tímto vyjít na povrch? Než se do mě pustíte jsem sice odrostlý fifař, ale od 3-2008 jsem hrál jedině pro evo a pak se zase vrátil k fifě a jestli se rapidně PRO evo nezlepší do finální verze tak pro mě PES2012 nejhorší díl serie a to myslím vážně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak shrnutí PS3 dema změny se mi zdají spíše kosmetické než, že by se měla konat nějaká revoluce. Velmi se mi líbí třeba rychlé vhazování autů už se mi pár gólů tak podařilo dát, že jsem to rychle chytil hodil a hráč šel sám........ Pak se mi zdá velmi vylepšen anglický komentář jsem zvědavý co na to Bosák??? Například nevím jestli už to ve fifě bylo, ale po kopnutí penalty dloubáčkem poznámka, že to poprvé udělal Antonín Panenka from Czechoslovakia? To zahřeje na srdíčku........... Bránění se mi taky velmi líbí je to takové jinačí a je aspoň co se zase učit....... Další plus se mi zdá vylepšená AI už není tak jednoduché přejít na nejtěžší přes obranu a vyhrávat......... A jediným a to velkým mínusem jsou pro mě brankáři :( Zatím každá střela z velkýho vápna skončila brankou s tím by měli kluci v EA něco udělat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nastav si vsechno ovladani na manual a garantuju ti, ze kazda strela brankou neskonci :D

Tahle myšlenka mě napadla už při hokeji. Když tam to de, tak proč bych to nezkusil i u fify.. A tak jsem to takhle začal hrát s bráchou od 11 a je to o moc zábavnější. Člověk pak nemůže remcat, že to přihrálo nebo střelilo jinak než to namířil.. Vřele doporučuji lidem, kteří si pořád na něco stěžují, že je hra neposlouchá atd. Tímhle krokem budou všechny diskuze u konce.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu