Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assassin’s Creed: Revelations


tekken90

Recommended Posts

Lidi, mam problém chybí mi poslední trofej k Platinovce, a příde mi že je tam chyba, přitom je to primitivní úkol ,,Posbírat všechny knížky ve hře teda spíš koupit,, Mam je nejspíš všechny aspon v doupěti už na žádnou neni volnej slot a trofej se mi prostě neodemkla... víte co stim? =D protože mě to docela štve :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 337
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

bart777: Sakra, jak můžeš srovnávat nějakej new york nebo boston v 18. století s paříží nebo s londýnem, který tam už stali tak 1000 let? :D Ne vážne další RDR tu nechci. Ikdyž uměl bych si to představit, neřikám, že by to bylo hrozný nebo tak ale nejde to srovnávat např. s Londýnem to opravdu néééé. Kdyby byl AC3 z US což si myslim, že nebude, jelikož u AC2 taky UBI překvapilo ač dávalo pár stop na jiné časové období viz. tahle amerika ted u AC3 a nakonec dalo renesanci v italii. Jo jak řikam kdyby byl AC3 v US, spis by tam byl vetsi zamer na venkov. Ale zase to by nebyl AC :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych nejraději Rusko, ala Maskovu na začátku-polovině 20.století (ne 2.WW) a nebo Čínu-Japonsko, také v 20.století, ale to se mi asi nesplní :(

S ruskem at mi taky polibi, cetl jsem komiks z carskeho ruska a prislo mi to dost strasny :D

A rio, to by muselo byt uplne casove jinak, tam by to vypadalo jeste hur jak v te americe :D

A popravde AC ze soucasnosti v slumech v riu, to by me asi moc nebralo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Popravdě nejvíc doufám v Londýn 18-19 stol nebo VFR. Ikdyž jako čína by nebyla špatná, co se týče měst atd.... ale nechci hrat za sikmooky prase.

Šikmooký prase? Seriously? FUCK YOU RETARD :dozey:

BRUCE LEE POWER ACTIVATED *kills Ultimate7th*

S ruskem at mi taky polibi, cetl jsem komiks z carskeho ruska a prislo mi to dost strasny :D

A rio, to by muselo byt uplne casove jinak, tam by to vypadalo jeste hur jak v te americe :D

A popravde AC ze soucasnosti v slumech v riu, to by me asi moc nebralo :)

To já bych současnost, ala lokace Rio, Flordia či Kuba opravdu hodně rád.

OMLOUVÁM SE DOUBLE-POST

Edit by Nanaki: neomlouvej se, edituj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Šikmooký prase? Seriously? FUCK YOU RETARD :dozey:

BRUCE LEE POWER ACTIVATED *kills Ultimate7th*

aha mno tak ti dam příklad, máš před sebou dvě malý děti o věku 1 roku, jedno je bilý a jedno je vietnamec a jedno musíš zabít a když ne tak zabijou tebe a tvoji rodinu. Ano zabijes ..... Tak pomlc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha mno tak ti dam příklad, máš před sebou dvě malý děti o věku 1 roku, jedno je bilý a jedno je vietnamec a jedno musíš zabít a když ne tak zabijou tebe a tvoji rodinu. Ano zabijes ..... Tak pomlc.

:lol: :lol: :lol:WTF? :lol:

Doufam ze novej AC bude v cine no :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha mno tak ti dam příklad, máš před sebou dvě malý děti o věku 1 roku, jedno je bilý a jedno je vietnamec a jedno musíš zabít a když ne tak zabijou tebe a tvoji rodinu. Ano zabijes ..... Tak pomlc.

Uplna sofiina volba :) Tak takhle si rasisti obhajujou sve postoje? OMG!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nerikam ze by to byla spatna hra, ale nebyl by to AC, klidne at dostane soucasnost vic prostoru, ale stejne to v zakladu musi stat na nejake historicke epose....

Ale byl by to AC tedy alespon podle tebe by to byl AC, pamatuješ jak jsme diskutovali v Halo sekci o tom jaké Halo 4 bude? Prý má být naprosto jiné, že prej tam perky budou a tak a ty jsi se zastával že to furt Halo bude, ačkoliv je to něco jiného, tak proč je tvůj názor u AC jiné?

AC by to furt bylo, ale úplně jiné, a to by se mi právě líbilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro me za me at si pak udelaji klidne nejaky spin-off ci uplne novou trilogii, z pritomnosti nebo budoucnosti, do AC3 ale at to netahaji, podle me to tam nemam co delat a myslim ze autori nemaji jediny duvod proc se vzdavat hitorickeho pozlatka.....je to jak kdyby nekdo chtel aby jste hrali ME3 s drevenejma mecema a litali na slapacich kolech.... proste blbost :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu