Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Wii U


Kapr

Recommended Posts

Nedávno jsem byl v Brně (teda už spíše trochu dávno) a překvapila mě tam jedna prodejna s videohrama..kde by se dalo najít uplně všechno od Nintenda včetně nejnovějších vydaných her.. jsem rád že o to lidi jeví takový zájem..taky tam bylo wiiu čko tak jsem si ho jenom ohmatal..protože tam měli jenom raymana.. gamepad mi přišel o něco menší než mi přijde v mediich.. asi je to ame ajko s 3DSxl kem taky se mi už zmenšilo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 321
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

tak nedávnou jsem wii u pořídil(spíše jsem dostal :) ) a nelituji, nakonec jsem nevydržel na bundl s mariem :D. supr věc doufám, že příští rok se pochlapí jako tento. Mario, Pikmin a rayman byly supr. Příští rok co vím bayoneta a několik dalších. Rád bych více multi když už ho mám. Počkám třeba i na recenze watch dog a uvidíme zda ho vemu na wii u.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 hodky denne?! :D ..od té doby coj jsem si pořídil Wii tak jsem se nehorázně tešil na mario galaxy hrál jsem nehorázně prostě celé prázdniny 2010 a dopadlo to tak.. že jsem tu hru ještě nedohrál jak je náročná..včetně dalších first party titulů, second party titulů a jiné hry.. (jediné co jsem dohrál byla zelda skyward sword a new super mario bros wii - bez sidequestů)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové a co Sonic LW? Mě se to strašně líbí.. i na 3ds. Máte někdo? Včera jsem po měsíci dohrál Zombi U a Zeldu WW.. dokonalost... Teď už mi tam visí jen Trine 2. Na vánoce Mario World... ou jé. Snad příští rok vyjde každý 2 měsíce aspoň nějaká velká pecka ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

WiiU je 100% kompatibilní s Wii.

Jinak teď taky přemýšlím o WiiU ačkoliv původní plán byl ho koupit až další rok nebo napřesrok. Na aukru se objevilo pár zajímavých nabídek ale cena se my zdá až podezřele nízká na nové zboží. Někteří prodejci uvádí nové zboží ale bez záruky. To nechápu když my zákon garantuje 2 roky záruku na nové zboží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele držím palce jeden po jednom takovém nákupu z bazoše mě doma akorát zůstal ,, rozsudek jménem republiky ,, :D, dej vědět. Cena je to dobrá, je možné že to někdo jen vyhrál a pouští z ruky.

ps. doufám, že máš aspon dobírku? ty love se pak daj stopnout ... to jest mé poučení za 4k :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak když jsme už u toho tak naroviny a bez vytáček, kdo hledá ten najde. Já koupil wii U 3 měsíce staré + pár her za 4 litry, málem mi vypadli oči a jel si pro něj 60 km :)

btw cz distribuce to možná nebude jestli nějaká anglie nebo tak, tuhle měli nabídku na mario pak za pár šupek co u nás stojí jen wii u.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu