Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Wii U


Kapr

Recommended Posts

Jo to bohužel...na aukru to prodávají s ZombieU a je tam přímo psané "◾Zboží pochází z oficiální české distribuce. ". O záruce nic ale v obhcodních podmínkách mají klasiku, že se řídí občanským zákoníkem jsi-li spotřebitel...Asi budu ještě vyčkávat a koupím taky nějaké použité komu nesedlo ...zase tolik ho nepotřebuju protože už teď nevím co dřív hrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 321
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Já už pomalu nakupuji hry, co kde jsou v akci.Sice WiiU není doma :-D a nějaký měsíc nebude ale když to vidím tak objednávám:-)

Pokud někdo chcete párty hry našel jsem dvě za necelé tři stovky

http://www.film-game.cz/game-party-champions-wii-u,1230020.html

a

http://www.film-game.cz/family-party-30-great-games-obstacle-arcade-wii-u,1230021.html

kdyby měl někdo zájem=)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

slevy na eshopu

Wii U Retail Downloads

Wii U Download-Only

3DS eShop

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už jsem viděl na ninty, zombiu za pusinku ale já raději u všeho placku :) tedy slevy pěkné ale nechávájí mě chladným. jen takové ty only digi.

BTW hoši ještě zkusím zakňučet i tu, nemáte někdo super mario galaxy 2? nabízím za to 4 wii hry? osobka ÚL nebo pošta, chci mít sbírku kompletní, což zatím není a kupovat se mi to nechce :,(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak já jsem digi pozitivní a hlavně mi pak nehučí mechanika což jsem šťastnej. Určitě budu brát duck tales, bohužel :( jsem zombiu bral břed 2 měsícema za 25 gpb(jebne mě :D ) a přemýšlím nad residentem nebo sprintr cellem

si kup nový galaxy 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

resi mě podle recenzí moc neláká :(, splinter jo. Holt si počkám a někde vezmu pak diskovku.

smg 2 novej za 1200 - nikdy :D a ♥♥♥♥ se mě s prodejem stávajících se mi taky už moc nechce, takže toto by bylo ideální. To už spíše šetřím na bayonettu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska mi to Wii U přišlo a zřejmě ten prodejce z bazos mluvil pravdu, všechno je řádně zabaleno a nic nejeví známky používání. Dokonce i ten nějaký kód pro zaregistrování konzole je netknutý. Teď akorát tahám ten mega update a tím to pro dnes končí. Pak to zas zabalím a šup s tím pod stromek :D Jinak se mi moc líbí, že na tom gamepadu si můžu zesilovat / zeslabovat zvuk i přepínat kanály na TV bez tv ovladače. To je fakt paráda =).

EDIT: By mě zajímalo, jak někdo může konzoli prodat za 4500,- netknutou, nepoužitou konzoli, kdy se v obchodech prodává za cca 7000,-? A že by to někdo dostal jako dárek, to by to zas otevřel...

Upraveno uživatelem ekRa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pařim Mario 3D World a musim uznat, že je to fakt super záležitost :-) Sice až moc jednoduchá, přesto některé levely potrápí. Hrátelnost obrovská! Dokonce láká k hraní levelů znova sbíráním samolepek, hvězd a otevíráním částí levelu, která je dostupná jen s určitou postavou (toad, peach atd.). MP jsem zatím neměl možnost zkusit. Dál plánuju Sonica LW, moc se mi to líbí a docela mě to nadchlo - neni to uplně šíleně přehnaně rychlá hra, která mě irituje... ale je to ve stylu prvních dvou originálních Soniců - takže platforming hra... prostě super! A kdybyste někdo náhodou měl na prodej All stars racing, nabídněte cenu ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pařim Mario 3D World a musim uznat, že je to fakt super záležitost :-) Sice až moc jednoduchá, přesto některé levely potrápí. Hrátelnost obrovská! Dokonce láká k hraní levelů znova sbíráním samolepek, hvězd a otevíráním částí levelu, která je dostupná jen s určitou postavou (toad, peach atd.). MP jsem zatím neměl možnost zkusit. Dál plánuju Sonica LW, moc se mi to líbí a docela mě to nadchlo - neni to uplně šíleně přehnaně rychlá hra, která mě irituje... ale je to ve stylu prvních dvou originálních Soniců - takže platforming hra... prostě super! A kdybyste někdo náhodou měl na prodej All stars racing, nabídněte cenu ;-)

fakt ti příjde mario 3d world jednoduchý? Jestli to jedeš na jedno projítí tak chápu ale dojet to na 5 hvězd fakt lehký nebude

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím.koupil jsem wii u potřeboval bych poradit ohledne Call of Duty da jse hrat hlavní kampan 2 players co op local?(ne po internetu) chteli jsme se synem hrat a nešlo nam to.jedine co jsme hrali dva byl mod zombie.ješte by mne zajimalo jestli je možnost že koupim nejakou hru na Wii U a tu hru mužu pak zdarma stahnout i na 3ds(mame i 3ds:D).dalši vec je možnost koupit nejake karty abych měl kredit na svem učte v nintendo shopu(neco jako pro psx playstation network card nebo pro xbox 360 xbox points card)diky za rady

[h=1][/h]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- Cod jsem měl ale nehrál :/ takže neporadím ale jsem přesvědčen že by to mělo jít, ty na tv, syn na gamepadu

- WiiU x 3DS o cross buyi jsem neslyšel, jen doměnky tedy ne

- net jsem ještě nezkoušel a tedy ani nestahoval ale vím, že jsou normál kupony různé hodnoty nintendo eshop card a pak jsou ještě nintendo points ale ty jsou na wii a ds ...

detailně objasní určitě někdo zběhlejší

jinak gratulace :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čau sovel diky.skusím večer s tím CoD doufam ze to nejak dam.ted jsme projeli 1 world Super Mario 3d World .a diky ješte jednou za toho Sonica Racing co jsi my posilal na dobirku včera jsme se vyblbli u toho skoro 2 hodiny.jinak pro kazdeho co hraje muj nick na wii u dRTIKOL tak jsi mne mužete přidat.škoda že Super Mario 3d Word a New Super Mario Bros U jse neda hrat online.tak zatim a všem hračum vesele vanoce (mam spoždeni:))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak wiiU mi nadělil ježíšek...=) Ale mám problém blbne mi Network ID přes jedny dveře mám wifinu ale nějak mi to někdy vyhodí error 111-9000 a nebo ,že je slabá wifi přijdo mi to divný.

a do toho mi leze error 102-2156 což je wifi slabá ale sedím vedle toho s notasem a wifi na plno... to ma to wiiU tak slabou wifinu?

Upraveno uživatelem Eran
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

otevřené zavřené to je snad jedno..pokud to nekdo nekomu dela problém musí mít slabý signál.. já jsem totiž míval wiičko vždycky na patře a nikdy problém s připojením nebyl..a co se týče dnešního ID networku..ten asi dneska prostě nejde taky mi toháže chyby

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak leda že bych měl moc silný ještě signál.... protože na notebooku i mobilu můžu mýt i na zahradě u domu připojen... ale to as už je jedno protože prohlížeč i mii mě jede ale eshop bude problém u nintenda.... padá to prý každému na mii na to nadávají co e dívám...

Ještě mám poslední otázku .. absolutně nechápu jak aktivovat nintendo network premium... neumím anglicky skoro vůbec... jestli dobře chápu mám mím NN id to mám funkční/ dále se mám s tím ID lognout na p.nintendo.net/premium/ podle papíru co mám od konzole.. ale tam mě to hlásí že ID nemá premium....a dál nevím co dělat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj lidi,

WiiU mam od vanoc a upřímně jsem nadšen :) Je to sice outsider, ale pro mě to je ten pravej next-gen, a to právě hratelností kterou mi PS4 a XONE nenabízí.

Kdybyste si mě chtěli přidat, tak budu jedině rád např pro sdílení názorů, radu v zákysu ve hře nebo do budoucna i mulťák (Czech Tournament Mario Kart 8? :) )

Nintendo ID: Adam-One

Mějte se :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu