Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Wii U


Kapr

Recommended Posts

  • Odpovědi 321
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Včera jsem trochu provětral pár demo verzí z eshopu a překvapilo mě, že u LEGO Super Heroes mi nešel připojit druhý hráč skrze Wii Remote Plus, blikalo tam Press A to start a vůbec.. Nebo jestli na tuhle hru potřebuji ten Wii U gamepad, co se dával k ZombiU edici? Na druhou stranu mě příjemně překvapil Rayman, který se ve dvou dá hrát úplně parádně a mám ho v plánu koupit.

A ještě tak trošku z jiného soudku, podařilo se někomu už poškrábat nějakým stylem gamepad? Mě ano, náhoda jak svině. Měl jsem gamepad položený na polštáři a ten se převážil a spadl sám od sebe na zem a vzal i s sebou gamepad, který vletěl do zdi a takhle se zrejpl.

http://img268.imageshack.us/img268/7725/qmvy.jpg

Není to nic hrozného, ale šťastným mě to nedělá. Nicméně jsem si objednal silikonové pouzdro z ebay. Nebo kdyby někdo věděl, čím to zakrýt, tak bych byl rád :D Každopádně můžu být rád, že to neodnesl display, to bych .......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ono to je v pohodě, když na to dám silikonový pouzdro, tak na to nebudu furt zaměřovat zrak.. Já právě taky nesnáším fyzický poškození, takže tohle mě "nehorázně" se*e, ikdyž je se dá říci, že to je nic, skoro to ani nejde vidět, jenže já vím, že to tam je argh :D.. Ten Rayman mě překvapil v tom smyslu, že se dá hrát v co-opu, jsem myslel, že je only sp.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak o víkendu se mi stala ještě jedna prapodivná věc, vzal jsem Nintendo land z obalu a že si s přítelkyní zahrajem ti minihry.. No a co se nestalo, vložil jsem disk, zvolil hru z menu.. naběhla opona s nápisem Nintendo Land a nic, mačkal jsem všechno a prostě nic. Home button ani nefungoval.. jediný co mě napadlo, vytáhnout to zásuvku ze sítě.. Tak jsem to znova spustil a zas to samé.. Nechápu, pak mi naskočilo chybové hlášení - Disc can not be read nebo něco takového.. V tu chvíli jsem fakt nechápal, to bylo po třetí, co jsem nintendo land strčil do mechaniky wii u a disk nelze přečíst? tak jsem vytáhnul, podíval se, jestli mi náhodou wii u nepoškrábalo disk, jako se mi jednou stalo u xboxu.. nic.. všechno v pohodě... tak ho znovu zandám a zas ta hláška... tak znova vytáhnu, vyčístím i když nebylo co... zandám a už to naběhlo.. Tak jsem to vypnul a znova spustil a znovu to najelo v pohodě... Absolutně jsem nechápal, to je mechanika tak citlivá? Včera jsem to pro zvědavost zkusil znovu a vše úplně v pohodě...

A dneska jsem Nintendo Land vzal do JRC a odnesl si Raymana :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za Nintendo Land mi dali 350,- v protiúčtu, takže jsem si doplatil 250,- a vzal Raymana.. Stejně bych to neprodal o moc více a jestli vůbec, jelikož to je bundle hra. =) Štvou mě ty ceny u JRC, přes e-shop maji ceny levnější, jenže když připočtu dopravu atd. tak jsem na stejný ceně, jako v kameném obchodu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě to má cenu alespoň vyzkoušet. Já tuto sérii nikdy nehrál...narazil sem na Dark Souls na PC a nahrál tam tisíce hodin a xx krát hru dohrál za různé buildy, NG+1-7 atd....pak sem hledal další hru která by byla výzvou...rozhodoval jsem se mezi MH na 3ds a soul sacrifice...vybral sem MH na 3ds a strávil na něm 130 hodin a zdaleka neni konec...koupil sem ho i na Wii kde je podstatně težší a je to opět nářez....na WiiU to nebude jiné..navíc jestli máš 3DS tak můžeš sharovat savy z WiiU na 3ds a opačně..respektive ze savy z WiiU můžeš pokračovat na cestách s 3ds. A 3DS verze je velice povedená!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď vážně. Opravdu potřebuje 3ds a wiiu novou sekci? Ve wii sekci je toto jediné živé téma pak akorát bazar a sekce NDS je na tom snad ještě hůř. Nejspíš důvod proč se nezakládá 3DS a WiiU je právě PSV sekce kde chcípl pes a klidně to tehdy mohlo zůstat v psp sekci. Je ale taky možné, že založení nových sekci wiiu a 3ds by mohlo přilákat nové lidi

btw. majtelů wiiu na tomto fóru bys asi spočítal na 10 prstech bohužel ale ono to jinde není o moc lepší na konzolistovy těch lidí taky o moc víc není

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Frflat v tématu nikdy moc nepomůže, napište přímo adminům, ať ty sekce založí. Přesně takhle nakonec vznikla i Xbone sekce, k té se nejdřív také nikdo neměl.

Samozřejmě, jestli to opravdu smysl má, hlavně co se týká WiiU (víme proč), je věc druhá.

Ale i to se spíš domluví přes PM s příslušnými osobami.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem psal a několikrát a nedošla mi ani odpověď. Takže už právě jen frflám, když se nechce odpovídat... Já osobně kdybych přišel jako člověk co nezná CS forum tak se podívám uvidím chat kde se řeší ps někdy xko jen... pak sjedu dolu a uvidím NDS a Wii jen tak tu ránu křížek a ani se neregistruju protože to co neaktualizuje konzole co jsou atd je pro mě mrtvé. Stejně tak jako eshopy co prodávají hry pod Wii a pak lidi nadávají, že jim to na wii nejede protože to je na wiiU. S tímto přístupem pak nemusíme zakládat nic mohlo tu být jen záložka všechny konzole a hotovo ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu